Facebook Donuyor

daihaupt
04-05-2010, 19:09   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

Hesabıma girdikten bir süre sonra donma sorunu ile karşılaşıyorum. İnternet tarayıcım yanıt vermez hale geliyor. Tarayıcıyı veya  facebook' un açık olduğu tüm sekmeleri kapatmak zorunda kalıyorum. Aynı bilgisayarda kardeşim kendi facebook hesabına giriyor ve hiçbir sorunla karşılaşmıyor. Emin olmak için bir internet cafeden hesabıma giriş yaptım ve yine aynı şeyler oldu. Bazı tarayıcılarda "bu sayfadaki bir script bilgisayarınızın yavaş çalışmasına neden oluyor! Bu betiği durdurmak ister misiniz?" şeklinde hata alıyorum. windows xp, windows 7, windows vista ve ubuntu olmak üzere 4 işletim sisteminde de aynı hatayı aldım. Anlık mesajlaşma dışında hiçir şey kullanmıyorum. Hesabımda hiçbir oyun veya uygulama etkin değil. Facebook şifremi de değiştirdim ama düzelmedi. Sizden yardım bekliyorum.

pc_manyak
04-05-2010, 20:08   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
194 mesaj

Stop Script e Basın Tarayıcı Donmaz

daihaupt
04-05-2010, 20:18   |  #3  
OP Taze Üye
10 mesaj

ama bazen yemiyor. ctrl+alt+del yapmak zorunda kalıyorum. Bu arada sohbet kısmına tıkladığımda daha sık oluyor. Ama sohbete tıklamadığımda da oluyor.

Atilla Sarıtaş
05-05-2010, 02:34   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5,871 mesaj

Bende de karşı taraftan mesaj gelince donuyor ama Firefox da oluyor sadece IE de olmadı böyle bi sorun ama Firefoxdan kopamadım :)

cruel37
24-08-2010, 01:43   |  #5  
Üye
74 mesaj

firefoxu sevemedim ben nedense eski uzul ie kullanıcıyım. :)