Facebook filmi: Sadece kazakları doğruymuş!

CHIP Online
20-10-2010, 16:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Facebook'un yaratıcısı Zuckerberg, fırtına gibi esen Facebook filmiyle böyle dalga geçti...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/face ... ogruymus_23056.html

Resimlerle: Birbirinden komik 10 Facebook aksesuarı!

Stanford Üniversitesi'nde konuşan Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, ülkemizde de yeni gösterime girecek "The Social Network" isimli film hakkında bazı soruları cevapladı.

Öncelikle eski günler hakkında soru sorulan Zuckerberg; "Neden eski günler hakkında konuşalım... Yeni bir film geldi ve her şeyi yüzde yüz doğru yansıtıyor."

Daha sonra Zuckerberg'e filmin gerçekten yaşadıklarını tam olarak yansıtıp yansıtmadığı sorulduğunda, Facebook'un kurucusu filmi eleştirdi; "Nereden başlayalım, filmde beni oynayan aktörün giydiği tişörtleri ve yün kazakları gerçekten de giymiştim. Filmdeki birçok şey yanlış ama böyle rastgele şeyler doğru yansıtılmış."

Filmdeki aşk hayatının da kesinlikle gerçeği yansıtmadığını Zuckerberg şu sözleriyle anlatıyor; "Beni sosyal bir ortama girmek istiyormuşum ya da kızlarla beraber olmak istiyormuşum gibi göstermişler. Ben hala Facebook'tan bile önce olan aynı kız arkadaşımla beraberim."

Tüm konu: Facebook filmi: Sadece kazakları doğruymuş!

Resimlerle: Birbirinden komik 10 Facebook aksesuarı!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: The Social Network'u izlemeyi düşünüyor musunuz?

huhuq
20-10-2010, 16:45   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
567 mesaj

saçma birşey izlemeye gerek yok