Facebook Sorun

lingulam
27-10-2010, 00:18   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj

Merhabalar güzel ve donanımlı site bi sıkıntım var yardımcı olabilecek bir arkadas varsa simdiden tesekkürederim benim pc de google chrome ve ie 6 var ikisindede facebook' anasayfasına giriyorum login olduktan sonra kısa bir süre dolandıktan sonra site olduğu gibi duruyo ne profile girebiliyorum sonra ne anasayfaya tıkladığımda acılıyo hicbirsey yapamıyorum site kapanmıyorda sayfa görüntülenemiyorda demiyo sadece öyle son tıkladığım yerde kalıyo orada herhangi birseye tıkladığımda açmıyo her iki tarayıcıdanda cookileri gecmisi falan hepsini temizliyorum aynı sekilde yine giriyo kısa bir süre sonra sorun yine aynı ne yapcam ben dakika başı gecmişi ve cookilerimi temizleyeceğim lütfen bilgisi olan birisi varsa yardımcı olabiilirse sevinirim simdiden tesekkürler. Mutlu Paylasımlar.

lingulam
27-10-2010, 00:21   |  #2  
OP Taze Üye
0 mesaj

Bu arada Konuyu yanlıs yerde actıysam özürdilerim sanırım bu konuda moderatör yada admin arkadaslar konuyu tasıyabilirler tekrar özür.. konuyla ilgili bilgisi olanlar varsa haber bekliyorum

MSNerkiz
27-10-2010, 02:15   |  #3  
MSNerkiz avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
525 mesaj

Sen önce IE6'yı kaldır bilgisayarından. Sonra Firefox kur. Sonra bir daha dene

Onuralp Yılmaz
27-10-2010, 07:55   |  #4  
Yıllanmış Üye
922 mesaj

Google Chrome'u ve ie 6 yı kaldır(ie 8 i ie 6 nın üstüne kurabilirsin) sonra aşağıdaki tarayıcıları kur

COMODO Dragon: http://eu1.download.comodo.com/dragon/DragonSetup.exe

Internet Explorer 8: http://www.microsoft.com/turkiye ... orldwide-sites.aspx

lingulam
29-10-2010, 23:34   |  #5  
OP Taze Üye
0 mesaj

comodo tarayıcısındanmı acıcam? peki.. google chrome var ie var comodo'yuda yükledim bir sürü tarayıcı oldu sorun olmazmı?