Facebook'ta ilişkilere yakın takip dönemi

CHIP Online
24-02-2011, 12:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Pek çok Facebook uygulaması kullanıyor olabilirsiniz ama bu uygulama, diğerlerine hiç benzemiyor...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/face ... p-donemi_25450.html

Resimlerle: Facebook'taki en büyük 10 marka

600 milyondan fazla kullanıcının sıra dışı isteklerine yanıt verebilecek uygulamalara her gün bir yenisi ekleniyor ve uygulamalar da giderek daha sıra dışı hale geliyor. Bu yeni uygulamalardan biri Breakup Notifier yani ayrılma habercisi adını taşıyor. Aslında yaptığı işi son derece basit ama birilerinin bunu düşünmüş ve hayata geçirmiş olması bile başlı başına ilginç bir durum.

Breakup Notifier, temel olarak Facebook hesapları ile sisteme giriş yapan kişilere, yakından takip etmek istedikleri arkadaşlarının ilişki durumlarını zahmetsiz bir şekilde takip etme imkanı sunuyor. Yani hoşlandığınız birinin ilişkisinin bitip bitmediğini öğrenmek için artık yakın arkadaşlarından laf almaya çalışmanıza, hatta Facebook sayfasını düzenli olarak ziyaret ederek ilişki durumunu kontrol etmenize bile gerek yok. Tek yapmanız gereken Breakup Notifier'a üye olup yakından izlemek istediğiniz arkadaşlarınızı seçmeniz. Bundan sonra uygulama son derece basit bir şekilde bu kişilerin ilişki durumlarında bir değişiklik olduğunda size e-posta ile haber veriyor. Gerisi size kalmış...

Şu adresten ziyaret edebileceğiniz Breakup Notifier'ın ana sayfası ile ilgili bir de uyarı; siteye erişimde zaman zaman sorunlar yaşanabiliyor. Eğer siz de sorun yaşayacak olursanız ya siteyi daha sonra tekrar ziyaret edin, ya da şansınızı bir de Proxy değiştirerek deneyin.


Tüm konu: Facebook'ta ilişkilere yakın takip dönemi

İzleyin: Facebook filmine ikinci fragman

Resimlerle: Facebook'taki en büyük 10 marka

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Breakup Notifier'ı nasıl buldunuz?

Fattur
24-02-2011, 16:41   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Tem 2008

iyide ilişki durumu ile alakasız oynamalar yapan bir sürü insan tanıyorum onlar nolcak? xd