Facebook'ta yeni profil dayatması!

CHIP Online
11-01-2011, 19:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Facebook'taki bu yeniliği seviyor da olsanız, sevmiyor da olsanız, maalesef kabul etmek zorundasınız

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/face ... ayatmasi_24644.html

Resimlerle: Facebook profil fotoğrafınız ne anlatıyor?

Yeni profile geçmeyen Facebook kullanıcıları, sayfalarını açtıklarında yukarıda bulunan uyarıyı eminiz ki görmüşlerdir; "Birkaç gün içerisinde yeni profile yükseltileceksiniz."

Yeni Facebook profili kendi hikayenizi ve kendinizi daha iyi anlatmanıza yarasa da, elinizde olmadan bazı bilgilerin görülmesine de neden olabilir. Örneğin yeni profilin en dikkat çeken özelliği, başkaları tarafından etiketlenen fotoğraflarınızın doğrudan profil sayfanızda görülmesi. Bu yüzden başkası tarafından etiketlenen fotoğraflarınızın bir anda sayfanızda görünmesini istemiyorsanız, şimdiden gizlilik seçeneklerinden, başkası tarafından etiketlenen fotoğraflar seçeneğinin ayarını değiştirseniz iyi olur.

Ayrıca Facebook'un yeni profil dayatmasına da forumlardan tepki yağıyor. Birçok kullanıcı etiketli fotoğrafların görünümden şikayet etse de, bazıları durum güncellemelerinin ve videoların profil sayfasının çok aşağısında kaldığını dile getiriyor.


Tüm konu: Facebook'ta yeni profil dayatması!

Resimlerle: Facebook profil fotoğrafınız ne anlatıyor?

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Yeni profili kullanıyor muydunuz?

attack84
11-01-2011, 23:12   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2009

ya benim yorumum profille alakalı değil ama konuya cevap verebilmek için inanın uzun zamandır kullanıcı adımla girmediğim siteye ilk defa konuya ceva yazıyorum 2 gün önce 2 yılık prfilimi  dondurdum facebook da sebebi artık hiç bi özelliğinin kalmaması yani yok arkadaşlarımı bulayım yok paylaşım yapayım zaten facebook da çoktandır kuruluş amacını aşmış bulunmaktadır her gün açıpta karşımda ağlayan zırlayan anlamsız paylaşım yapan sevgilisinden ayrılıp kendini psikolojikman çöküntüye vermiş ve bunu kendini acındıracak halde paylaşımlar yapıpta profilindeki ( belki 10 u aktif olan ) 500 tane arkadaşıyla paylaşan insanlaardan sıkıntı geldi arkadaş bu ne yaa istemem ben facebook falan benim mahallemdeki kahvehane gibisi yok gidrim canım sıkılırsa vururum nargilemin dibine hehee =)