Facebook yenilikleri kafanızı karıştırdıysa

CHIP Online
24-09-2011, 00:02   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Yeni Facebook'a ne zaman ulaşacağız? Bizi bekleyen sürprizler ne? Tüm cevaplar içeride...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/face ... tirdiysa_29337.html

Resimlerle: En iyi 20 Facebook uygulaması!

Bir milyara yakın kullanıcı kitlesine sahip sosyal dev Facebook'un yaptığı her değişiklik, kullanıcılarının bir bölümünün tepkisine ve dargınlığına yol açıyor. Yeni işlevler eklendikçe kullanıcıların alıştığı bazı özellikler de değişiyor veya ortadan kalkıyor. Bu günlerde Facebook'da bazı değişiklikler görmeniz mümkün, yakın bir zamanda ise Facebook'un yaptığı en önemli değişiklikler hesabımızda görünür hale gelecek.

Facebook'un yenilikleriyle ilgili aklınıza takılan bir, veya belki de birçok soru olabilir. Yazımızda bu soruları cevaplamaya çalışacağız.

Soru: Yeni Facebook'a neden hala erişemiyorum?

Cevap: Facebook, yenilikleri 800 milyon kullanıcısına aynı anda sunmak yerine "yavaşça" kullanıma açıoyr. Değişiklikler öncelikle Facebook çalışanları tarafından sınanıyor. Herkese açık hale geldiğinde ise coğrafi olarak, kullanıma sunuluyor. Yeni özelliklere genellikle ilk başta ABD kullanıcıları erişiyor. Bazı durumlarda oturumu kapatıp açmanız gerekebilir. Bazı yenilikleri ise Facebook'un Türkçe dilinde henüz güncelleme yapılmamış olabileceğinden İngilizce diline geçerek görmeniz mümkün.

Tüm konu: Facebook yenilikleri kafanızı karıştırdıysa

İzleyin: Facebook f8 konferansı böyle başladı!

Resimlerle: En iyi 20 Facebook uygulaması!


Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Facebook'un yaptığı değişiklikler, sizi de rahatsız ediyor mu?