Facebook Zaman Tüneli'nizi hazırlayın!

CHIP Online
19-12-2011, 00:03   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Birkaç gün içinde Facebook hesabınız yolgeçen hanına dönsün istemiyorsanız işte yapmanız gerekenler!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/face ... zirlayin_30941.html

Resimlerle: İşte Facebook'un dev veri merkezi!

Facebook'daki tüm geçmişinizin bütün ihtişamıyla geri dönüşüne hazır olun. Facebook'un geçtiğimiz günlerde tüm dünyanın hizmetine açtığı "Zaman Tüneli" işlevi, temel olarak sosyal ağa ilk katıldığınız günden itibaren tüm etkinliklerinizi tarih sırasıyla gösteren bir albüm.

Zaman Tüneli, arkadaşlarınızın sosyal ağ geçmişinize sadece birkaç tıklamayla erişebileceği anlamına geliyor. Geçmişte yaptıklarınızın bir bölümünü gizlemek istiyorsanız, bunu yapmanız mümkün. Facebook Zaman Tüneli'ni etkinleştirdikten sonra onu düzenleyebilmeniz için size 7 gün veriyor. Bu sürenin ardından tüneliniz, herkese açılıyor.

Facebook'un Zaman Tüneli işlevini hemen etkinleştirmek için bu adrese gidebilir, veya hazır olduğunda Facebook'un sizi uyarmasını bekleyebilirsiniz.  Zaman Tüneli'ni hiçbir zaman kullanmak istiyorsanız, bu malesef mümkün değil. Zira Facebook, zaman içinde herkesi bu görünüme taşımayı planlıyor. Ancak etkinleşmeden önce 7 gün içerisinde profilinizi düzenleyebilirsiniz.

Tüm konu: Facebook Zaman Tüneli'nizi hazırlayın!

İzleyin: İşte Facebook'un yeni "zaman tüneli"!

Resimlerle: İşte Facebook'un dev veri merkezi!


Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Facebook'un Zaman Tüneli işlevi için son hazırlıklarınızı yaptınız mı?

erkan1994
19-12-2011, 01:32   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
355 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Kas 2011

ya yaptım da daha doğrusu yapmaya çalıştım ama bir yanlışlıklık yaptım kendi hesabıma ve gizleyemeden yeşil e tıkladı fare yanlışlıkla onu nasıl düzeltebiliriz düzeltirim veya düzeltilebiliyormu düzelirmi yardım lütfen yardım şimdi yardım acil yardım edin arkadaşlar.