fan tozları

Dark Spirit Of The Silent
29-10-2007, 16:19   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
604 mesaj

arkadaşlar bnm pc mn fanları mı tozlanmaya bşladı nooldu hdd de olsun ekran kartnda olsun gnden gne 1-2 derecelk artmalar hissdiyorum kasayıda açamıorm pc yi alalı 4 ay oldu garantisi var naapmam lazım her 6 ayda bi bnm kasayı servse mi gtrmm lazım imkansz:(

uGuR.uK
29-10-2007, 17:15   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

bilgisayarın markaysa eger acarsan garanti gider doru, ama diilde toplamaysa acıp acmamaya heryer onem vermio(ornegin Gold bilgisayar kasanın acılıp acılmamasına bakmaz, bikac kere goturmustum ben). ama yinede nerden aldıgını bi sole sen once.

bide tozlanmaya karsı onlem falan alman hayrına olur, kasanın daha iyi ve temiz hava alabilecegi bi yerde olmasını sagla(ole masa kenarında kuytu kose yerdeyse veya sürekli hareketin oldugu ayak altı bi yerdeyse asırı tozlanma dogaldır).

arslankurt
29-10-2007, 17:24   |  #3  
Yıllanmış Üye
393 mesaj

Bu ne biçim zihniyet yaaBeğenmedim kendi kasamı açamamaKızgın!!!!
Garantisi bitmeden laptopumu söküp bakmıştım soğutması nasıl diye...
Eğerki elin tornavida tutuyorya bi zahmet kasa kapağını tutan iki vidayı sök,fanlarını bi güzel temizle ve geri tak...
Tabi bu durumda servisteki elemanlar kıllık yapabilir...seçim senin ya 2 aya bir kasanı kucakla servis parası bayıl dur,yada kendi işini kendin yap...

29-10-2007, 17:54   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
604 mesaj

pc hp vlla ayrca arslankurt haklsn çok kötü bi zihniyet napcam bn şimdi pc geçnlerde 38 dereceydi hdd şimdi 41 lere çıkıyo???

swordmaster_65
29-10-2007, 18:33   |  #5  
Yıllanmış Üye
2,176 mesaj
arslankurt
Eğerki elin tornavida tutuyorya bi zahmet kasa kapağını tutan iki vidayı sök,fanlarını bi güzel temizle ve geri tak...
Tabi bu durumda servisteki elemanlar kıllık yapabilir...seçim senin ya 2 aya bir kasanı kucakla servis parası bayıl dur,yada kendi işini kendin yap...
kesinlikle haklı aslında marka almamak lazım. ama neyse bence ac kasayı hiç bi parcayla ugrasmadan güzelcene temizle kapat bir sorun olmaz.

uGuR.uK
29-10-2007, 18:36   |  #6  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj
swordmaster_65
arslankurt
kesinlikle haklı aslında marka almamak lazım. ama neyse bence ac kasayı hiç bi parcayla ugrasmadan güzelcene temizle kapat bir sorun olmaz.
aslında o garantiyi o kadar takmamak lazım zaten, cunku garanti olsada lavuklara veriosun aleti yok kullanıcı hatası falan filan dio yine arada para koparmaya calısanlarda cıkıo. sen ac kasanı guzelce temizle ya, bi sorun cıkarsada yaz bize, CHIP Online var arkanda senin rahat olGöz kırpmaBeğendim

swordmaster_65
29-10-2007, 18:42   |  #7  
Yıllanmış Üye
2,176 mesaj

Evet yaaa benim hard disk 2 kere arızalandı disk cark atma olayından dolayı bu olay firmanın kesinlik kendi hatası. garantiye yolladık bilgisayarcı aracılıgıyla geldikten sonra yok zorla almıslarda cok ugrasmısta yalan sen kimsin onlarla muhattap oluyon gönderiyon teknik servise onlar ne yaparsa artık.
bana yeni hard dsik aldıracak aklı sıra. ondan sonra windows kuruyor 25 Ytl ona para alıyor havadan para kaznıyor resmen herif. sanki ben ona windows kur dedim.

29-10-2007, 19:28   |  #8  
OP Yıllanmış Üye
604 mesaj

arkadaşlar hepnz haklsnz ayrca çok tşşkr ederm yntlarnz bni brz dha ii hissettrdi npalm artk dhada çıkarsa sıcaklk açcam heralde 1-2 ay içnde:)

uGuR.uK
29-10-2007, 19:36   |  #9  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj
arkadaşlar hepnz haklsnz ayrca çok tşşkr ederm yntlarnz bni brz dha ii hissettrdi npalm artk dhada çıkarsa sıcaklk açcam heralde 1-2 ay içnde:)
ac tabi ya elini korkak alıstırmaGöz kırpma

swordmaster_65
29-10-2007, 19:56   |  #10  
Yıllanmış Üye
2,176 mesaj
elazigli
ac tabi ya elini korkak alıstırmaGöz kırpma
BeğendimBeğendim