Farkeden Oldu Mu?

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Adanalı.
17-07-2009, 17:26   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,336 mesaj

Msn TR'deki haberler çoğunlukla cinsellikle ilgili oluyor.

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 18 Temmuz 2009 02:31
HugOBoss___
17-07-2009, 17:32   |  #2  
HugOBoss___ avatarı
Yıllanmış Üye
2,011 mesaj

kesinlikle evet... bir toplumun bitirilmesi kültürünün yok edilmesi ahlaki çöküntü ile başlar... bunu çok iyi bildikleri için saldırıyorlar böyle

Qromodynmc
17-07-2009, 17:35   |  #3  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

evet, alıştık artık bu tarz haberler görmeye,birşeyler yapılması lazım,düşünsenize küçük çocuklar bu haberleri gördüğünde ne düşünür..

zrgnlr04
17-07-2009, 17:35   |  #4  
Yıllanmış Üye
977 mesaj

kutlarım doğru teşhis,benim de ne zamandır dikkatimde idi.Her Allahın günü cinsellikle ilg.haberler.

ErKaN-23
17-07-2009, 17:39   |  #5  
ErKaN-23 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
931 mesaj

eet beyler bu siteyi mecburen küçük çocuklar bile ziyoret ediyor gerçi kendini bilene bir şeyler olmaz ama anlayamadığım bunların amacı ne neden bu aşırılılık

MBTGROUP
17-07-2009, 17:50   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,727 mesaj

Hiç alakası yok bu haberlerin aynısı hürriyet ,milliyet com da da var her gün çıkıyor,resimler bile aynı.Bu tür haberler sadece msn tr de verilmiyor,o sitede gündemde ne varsa onu yayınlıyor.(Beyonce sın haberine tıklayınca e-kolayın sayfası açılıyor).Üstelik msn tr sitesi çocuklara özel bir site değil.

Adanalı.
17-07-2009, 17:54   |  #7  
OP Yıllanmış Üye
2,336 mesaj

Ama çoğu Internet Explorer ana sayfası Msn TR'ye gidiyor. Çocuklarda açtıkları zaman onları görüyorlar. Bunu düşünerek insellikle ilgili haberleri koymamalrı lazım. Gündemde haber mi yok? CHIP'te 2 satte bir yeni haber çıkıyor.

Banned
17-07-2009, 17:56   |  #8  
Banlandı
284 mesaj

Bu konunun win7 le ne alakasıvar çözemedim çözen varmı ilgili alana açsaydın ya konuyu.

Son Düzenleme: Tx3 ~ 17 Temmuz 2009 18:09
HugOBoss___
17-07-2009, 17:57   |  #9  
HugOBoss___ avatarı
Yıllanmış Üye
2,011 mesaj
Alıntı: pcword  
Hiç alakası yok bu haberlerin aynısı hürriyet ,milliyet com da da var her gün çıkıyor,resimler bile aynı.Bu tür haberler sadece msn tr de verilmiyor,o sitede gündemde ne varsa onu yayınlıyor.(Beyonce sın haberine tıklayınca e-kolayın sayfası açılıyor).Üstelik msn tr sitesi çocuklara özel bir site değil.

msn in görevi hürriyet ve milliyet in işe yaramaz müstehcen haberlerini manşet yapmak mı... eğer iş yapacaklarsa zam haberlerini, ülkede nelerin olup bittiğini manşet yapsınlar... zaten bunlarla uyutula uyutula bu hale geldik

MBTGROUP
17-07-2009, 17:57   |  #10  
Yıllanmış Üye
2,727 mesaj

Chip haberleri tamamiyle teknoloji haberleri.
Burada sorumlu olan pc başındaki çocuğun ebeveynidir.Zaten ebeveyn kontrollü pc de öyle resimler açılmaz.

faraone41
17-07-2009, 19:37   |  #11  
Yıllanmış Üye
128 mesaj

bende görüyordum ama ilgilenmiyordum uzun zamandır böyle insanlar değişmiş çok sebebini ben yine para'ya yüklüyorum...

R02I4I5X
17-07-2009, 20:45   |  #12  
Yıllanmış Üye
350 mesaj

Alkış bravo ! KAtılıyorum.

kopuKÇocuk
17-07-2009, 21:06   |  #13  
Yıllanmış Üye
970 mesaj

pcword'e katılıyorum söyliceklerimi ağzımdan almış resmen
bu tür saçmalıklarla uğraşıcanısa baika önemli konuları inceleyin bence

goldenturk
17-07-2009, 21:11   |  #14  
Yeni Üye
42 mesaj

Yorumuna katılıyorum birader. Msn.com 'un ingilizce sitesinde bu kadar aşırılık yok, bizim medyamızın dozunu tutturamamasından kaynaklanıyor. Ayrıca zaten çoluk çocukta msn kullanmasın, aşırı haberleri görmekten çok msn'i kullanarak zarar görüyorlar bence...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

& www.keepdark.com

Kapalı Hesap (113439)
17-07-2009, 22:20   |  #15  
Kapalı Hesap
464 mesaj

windows 7yle ne ilgisi var ki şimdi bunun , biz konu açıyoruz cevap veren olmuyor . alakasız bişeye bi sürü yorum gelmiş .. isteyen istediğini koyar siteye arkadaşım . türk toplumunun öyle işlere bolca ilgisi oldugunu bildikleri için koyuyorlar o resimleri , ahlakımızı çökertme çabasıyla ilgisi yok.. işleri güçleri kalmadı tabi koskoca msn in haa..

amedun_ziya
17-07-2009, 22:22   |  #16  
amedun_ziya avatarı
Yıllanmış Üye
442 mesaj

bir eylemin genelde rağbet görmesi, o eylemi legal hale getirmez, sadece olağan hale getirir.milliyetin yada hürriyetin bu tip haberleri vermesi sizce nekadar normal.yada şöyle soralım bu tip cinsel içerikli (cinsel eğitime veya her hangi bi konuda aydınlanmaya herhangi bi katkısı olmayan) haberlerin heryerde yayınlanıyor olması,  -birde bu  tip haber veya eylemlerde kadın cinselliği teşir ediliyor- bu tip eylemleri (reklem yada haber) normal kabul etmemizi sağlamalı mı sizce?

Son Düzenleme: amedun_ziya ~ 17 Temmuz 2009 22:26
MBTGROUP
17-07-2009, 22:32   |  #17  
Yıllanmış Üye
2,727 mesaj
Alıntı: amedunziya  
bir eylemin genelde rağbet görmesi, o eylemi legal hale getirmez, sadece olağan hale getirir.milliyetin yada hürriyetin bu tip haberleri vermesi sizce nekadar normal.yada şöyle soralım bu tip cinsel içerikli (cinsel eğitime veya her hangi bi konuda aydınlanmaya herhangi bi katkısı olmayan) haberlerin heryerde yayınlanıyor olması,  -birde bu  tip haber veya eylemlerde kadın cinselliği teşir ediliyor- bu tip eylemleri (reklem yada haber) normal kabul etmemizi sağlamalı mı sizce?

Tüm bunlara medya denir medyayıda yıkacak hallimiz yok,sonuçta o haberler birer yaşantı.

PcMaKeR
17-07-2009, 22:34   |  #18  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj
Alıntı: goldenturk  
Yorumuna katılıyorum birader.
pcword bayan. birader nerden çıktı...

şimdi ne alaka böyle konular cinsellik falan. tabu mu oluşturuyorsunuz beyninizde. yıkın şunları ya. Kimin nereye girdiği kimin ne haber yaptığı kimseyi ilgilendirmez. zararı varmı sana. Türkiyeyi yıkıyormuşta.
Asıl Din,Irk vb konular devleti zedeler. Cinsellikle devlet zedelenseydi ohooooo. Danimarka şuan köy gibi biryer olurdu. Kısaca avrupa diyelim...

Dediğim gibi herkez özgürdür sadece başkalarının haklarını yememeli. sen posta okumuyon herhal. Haydar Dümen diye birisi var orda...

amedun_ziya
17-07-2009, 22:41   |  #19  
amedun_ziya avatarı
Yıllanmış Üye
442 mesaj

"Tüm bunlara medya denir medyayıda yıkacak hallimiz yok,sonuçta o haberler birer yaşantı."

iyi ama tepkide mi duymayalım.başımızı öteye çevirince çürümüşlük yok olmuyor ki.bu da yaşantı deyip normal kabul etmemeliyiz bence.en azından her medya kuruluşunun,hatta her kuruluşun bi iletişim hattı var ve biz bu noktalara tepki notlarımızı iletebiliriz.faydası olur yada olmaz ,o ayrı ama biz bu yanlışa karşı beşeri vazifemizi yapmış oluruz hiç olmazsa...eminim benim gibi düşünen bir çok insan "bir" davransa bu tip cinsel İSTİSMARLAR -hiç değilse- azalır...

MBTGROUP
17-07-2009, 22:52   |  #20  
Yıllanmış Üye
2,727 mesaj
Alıntı: amedunziya  
"Tüm bunlara medya denir medyayıda yıkacak hallimiz yok,sonuçta o haberler birer yaşantı."

iyi ama tepkide mi duymayalım.başımızı öteye çevirince çürümüşlük yok olmuyor ki.bu da yaşantı deyip normal kabul etmemeliyiz bence.en azından her medya kuruluşunun,hatta her kuruluşun bi iletişim hattı var ve biz bu noktalara tepki notlarımızı iletebiliriz.faydası olur yada olmaz ,o ayrı ama biz bu yanlışa karşı beşeri vazifemizi yapmış oluruz hiç olmazsa...eminim benim gibi düşünen bir çok insan "bir" davransa bu tip cinsel İSTİSMARLAR -hiç değilse- azalır...

Konuyu dallardırıp budaklandırmak istemiyorum fakat cinsel istismara nereden geldiniz ya?
O sitede 2 haberi gördük diye hemen çürüdükmü kendimizi kaptırıp yoldan çıkacak değilizya ,tepki diyorsunuz tepki verecek konumu kalmadı,bu kadarmı avara kaldık yani.Ayrıca normal yaşantıysa onların yaşantısı biz kendi yaşantımıza bakalım.Milletin yaşantısı medyada diye niye tepki göstercez ki

hamann7725
17-07-2009, 23:16   |  #21  
hamann7725 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,837 mesaj

yok bide satiriasis diye bi hastalık çıkarmışlar.Bildiğimiz abazalığın adı daha kibar itibarlı hastalık olsun diye bu hale gelmiş...

MSNerkiz
17-07-2009, 23:21   |  #22  
MSNerkiz avatarı
Yıllanmış Üye
525 mesaj
Hiç alakası yok bu haberlerin aynısıhürriyet ,milliyet com da da var her gün çıkıyor,resimler bile aynı.Butür haberler sadece msn tr de verilmiyor,o sitede gündemde ne varsa onuyayınlıyor.(Beyonce sın haberine tıklayınca e-kolayın sayfasıaçılıyor).Üstelik msn tr sitesi çocuklara özel bir site değil.

hotmailgelen kutusundan çıkınca da direk buraya yönleniyor.bu benim dedikkatimi çekti.aslında hiç hoş bi durum değil bu adamların yaptığı

MSNerkiz
17-07-2009, 23:22   |  #23  
MSNerkiz avatarı
Yıllanmış Üye
525 mesaj

yalnız konu yanlış yere açılmış gibi geliyor bana

amedun_ziya
17-07-2009, 23:40   |  #24  
amedun_ziya avatarı
Yıllanmış Üye
442 mesaj
"Konuyu dallardırıp budaklandırmak istemiyorum fakat cinsel istismara nereden geldiniz ya?
Ositede 2 haberi gördük diye hemen çürüdükmü kendimizi kaptırıp yoldançıkacak değilizya ,tepki diyorsunuz tepki verecek konumu kalmadı,bukadarmı avara kaldık yani.Ayrıca normal yaşantıysa onların yaşantısıbiz kendi yaşantımıza bakalım.Milletin yaşantısı medyada diye niyetepki göstercez ki"
milyonların anlıkmesajlaştığı bir programın, hemde anasayfasında kadınların orasını burasını okşayıp bir firmanın veya hernerenın ise, dikkatını çekmesi çok normal! milyonların okuduğu gazetenin hem internet sitesinde hemde enarka sayfasında ,aksamaksızın hergün bir yarı çıplak bayanın "haber" olması çok normal!bu tarz cinsel içerikli dikkat çekmelerle reklam yapmakta çok normal!national geographic kanalında tropik ormanlardaki maymunlarında uluorta düzüşmesi çok ama çok normal!
bu mudur yani!normal olan bu mu?

Son Düzenleme: amedun_ziya ~ 18 Temmuz 2009 12:06
Banned
18-07-2009, 00:00   |  #25  
Banlandı
284 mesaj

bırakın ya abuk sabuk her yazanı okuyorsunuz okumasanız ilgi görmese o orda olmazdı daha fazla uzatıp Windows 7 bölümünü kirletmeyin gidin o sayfanın altına yazın bunları belliki hepiniz ilgi gösterip okumuşsunuz burda kirlilik yaratıyorsunuz.

ortada bir suç varsa buraya bildirin.
http://bilisimsuclari.iem.gov.tr/

Son Düzenleme: Tx3 ~ 18 Temmuz 2009 00:04