Farkeden Oldumu???

Bersan
25-09-2009, 23:31   |  #1  
Bersan avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
515 mesaj

Farkettinizmi bilmem ama PC ler Mac'e özeniyor veya kopya çekiyor.size birkaç örnek sunayım..

iMac 1998 ve Vestel All in One 2009
,

Mac Mini 2005 ve Beko MiniBig 2007

İphone dan sonra dokunmatik telefonlar yayıldı

Hem bayaa yıl geriden geliyolar hemde hiçbiri Apple'ı geçemiyor.Siz ne düşünüyorsunuz..Daha birçok örnek var

Son Düzenleme: Bersan ~ 25 Eylül 2009 23:32
fatihdw
25-09-2009, 23:36   |  #2  
fatihdw avatarı
Yıllanmış Üye
475 mesaj

yapan vestel ise kesinlikle hayır gelmez.

Karub
26-09-2009, 00:00   |  #3  
Karub avatarı
Yıllanmış Üye
2,652 mesaj

Özenti demek yanlış olur bence..
Apple gibi olacaksa onun kadar fiyatı olamaz 256mb ekran kartı var. Hiçbir işe yaramaz ama 3bin tl.. Ben o kadar fiyata fıstık gibi bilgisayar alırım onun yanında teknoloji geliştikce ona uymaya çalışılıyor.. Tahminimce Apple bu teknolojiyi uzun zamandır kullanıyor diğer firmalarda yeni geçiş yapmaya başladı :)
Iphone'dan sonrada tokunmatik ekranlı telefonlar yapıldı ama Iphone dan öncede dokunmatik telefonlar vardı :)

bolbol
26-09-2009, 19:16   |  #4  
Üye
52 mesaj

mac pclere 5 para verilmez... özellikleri çok düşük fiyatı tam tersine aşırı pahalı ona vereyeğim 3,5-4 milyarla gider adam gibi bir oyun pcsi kurarım 4-5 yılk tüm oyunları çalıştırır.

apple'ın yaptığı en iyi iş ipod ve iphone 3gs ti. iphone 3g de alınabilecek bir telefon değil malum video bile çekmiyo ben kullanıyorum 3g modelini o kadar da beğenmiyorum.....

bence apple'ın yan sanayi ürünleri daha yetenekli oluyor...

Bersan
26-09-2009, 20:54   |  #5  
Bersan avatarı
OP Yıllanmış Üye
515 mesaj

1.si ben fiyatı değil kullanmış olduğu sanatın kopya çekildiğini gösteriyorum 2.mac lerde ekran kartı pc lere göre düşük görünebilir ama mac lerde o ekran kartı iyi bir performans veriyor. 3 apple sitesinden sık sorulanlar bölümünden de neden pahallı olduğunu gösteriyor.4. dokunmatik telefonlar zaten vardı demek istediğim iphone dan sonra hepsi bi atak yaptı 5. maclar sadece oyun makineleri değil.
ona bakılırsa hiçbir bilgisayar oyun makinesi değil pc de oynayacağın birkaç basit oyun. büyük oyunlar için oyun konsolu kullanmak en mantıklısı.....

Son Düzenleme: Bersan ~ 26 Eylül 2009 21:00