fenerbahçenin teknik adamı

muratpc
18-09-2008, 09:38   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
139 mesaj

dün maçı seyrettik ilk dakikalar nerdeyse 10 tane atar dedim porto. neyse ha guiza attı dedik ama hiç birşey yok. teknik adam değişiklikleri zamanında yapmaz. hakem faulleri vermez tam beraberiliğe gidiyoruz dedim yine defans ortaya çıktı yine gol yedi. çok yazık oldu bu puanları fenerbahçe daha çok arar.

BeSuBa
18-09-2008, 11:16   |  #2  
BeSuBa avatarı
Yıllanmış Üye
115 mesaj

Bende izledim ve Bir fenerbahçeli olarak çok üzüldüm ben 8 olur dedim.En başından aragonesin gelmesini istemedim.İspanyayı yönetti tamam ama ispanyada takım ruhu ve birlik var ve fenerbahçenin eksiğide bu takım ruhu ve birliktelik yok.Ayrıca benim kanaatimce teknik adamın orta yaş olması gerekirYani 'dede' değilAragones iyi bir teknik adam olabilir.Kötülemiyorum ama fenerin oyuncu yapısına uygun bi teknik adam değil.Bence suyu ısınmaya başladı..Tamam tecrubesi vardır ama sağlıklı düşünemio biliyorum komik.Dün izlediyseniz ben olsam 20.dakikada kazım ı alırdım.Ayrıca yeni transferi sakat oldgnu bile bile dün aldı ve 1 değişikliğini boşa kullandı.

Son Düzenleme: BeSuBa ~ 18 Eylül 2008 11:19
muratpc
18-09-2008, 12:28   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
139 mesaj

bu gidişle fenerbahçe bu adamdan çok çeker

CU_GS7
18-09-2008, 16:14   |  #4  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Porto hiç kendini zorlamadan 10 tane pozisyona girip 3 atıyorsa Arsenal sahasında 8 rahat atar fenere.. =)

SaGoPa KaJMeR.
18-09-2008, 16:16   |  #5  
SaGoPa KaJMeR. avatarı
Yıllanmış Üye
2,547 mesaj
CU_GS7
Porto hiç kendini zorlamadan 10 tane pozisyona girip 3 atıyorsa Arsenal sahasında 8 rahat atar fenere.. =)
Bu maclarda Taktik konuşur bizim taktigimiz olmadı Uymadı portoya ve kaybettik. orası hic belli olmaz Yensede Yenilsede Sonuna kadar Hep Destek Tam Destek.     

CU_GS7
18-09-2008, 16:20   |  #6  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
byburak2008
Bu maclarda Taktik konuşur bizim taktigimiz olmadı Uymadı portoya ve kaybettik. orası hic belli olmaz Yensede Yenilsede Sonuna kadar Hep Destek Tam Destek.     
Ne taktiğinden bahsediyosun hocam; Arsenal maçına da bu fenerli oyuncular çıkmayacaklar mı.. =) Sen futbolcularda biraz disiplin, mücadele, istek gördün mü 1 fenerli olarak.. Sahada gezip durdular.. Fenerin ilk şutu 30. dakikada o da gol oluyor zaten.. =) Porto böyle defans yapıyorsa Arsenal'i düşün..
Porto'ya taktik uymadı; Dinamo Kiev maçı için de hava soğuktu dersiniz tamamdır.. =)

Fener yenilsin sen destekle ona lafım olmaz o ayrı.. =)

SaGoPa KaJMeR.
18-09-2008, 16:29   |  #7  
SaGoPa KaJMeR. avatarı
Yıllanmış Üye
2,547 mesaj
CU_GS7
Ne taktiğinden bahsediyosun hocam; Arsenal maçına da bu fenerli oyuncular çıkmayacaklar mı.. =) Sen futbolcularda biraz disiplin, mücadele, istek gördün mü 1 fenerli olarak.. Sahada gezip durdular.. Fenerin ilk şutu 30. dakikada o da gol oluyor zaten.. =) Porto böyle defans yapıyorsa Arsenal'i düşün..
Porto'ya taktik uymadı; Dinamo Kiev maçı için de hava soğuktu dersiniz tamamdır.. =)

Fener yenilsin sen destekle ona lafım olmaz o ayrı.. =)

Allahını Porto macında Kim vardı bizde ? Haklısın bu macta kimse Oynamadı bir posizyonumuz vardı oda gol. 90 Dk. bir kere girdik rakip ceza Sahasına Oda dedigim gibi gol. Arsenal macında Sakatlarda İyileşirse Kazanacagımızı düşünüyorum...   

PsK_Pc_06
20-09-2008, 01:41   |  #8  
PsK_Pc_06 avatarı
Yıllanmış Üye
752 mesaj
byburak2008
Allahını Porto macında Kim vardı bizde ? Haklısın bu macta kimse Oynamadı bir posizyonumuz vardı oda gol. 90 Dk. bir kere girdik rakip ceza Sahasına Oda dedigim gibi gol. Arsenal macında Sakatlarda İyileşirse Kazanacagımızı düşünüyorum...   
burak sanada katılıyorum Göz kırpma

ya adamlar tutturmuş porto da porto ne lan bu bi yenildik hemen elendikmi oluyor bu? siz daha dün mahalle takımından da beter bir takımdan 3 yediniz biz 2003-2004 sezonunda şampiyonlar ligini kaldırmış bir kulüpten 3 yedik aradaki takım farkına baksanız zaten burada konuşamazsınız ...

HEP DESTEK TAM DESTEK ....

EN BÜYÜK FENERBAHÇE ....