FENOMEN YARIŞMASI STAR TV

suç-ve-ceza
01-06-2008, 20:24   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
213 mesaj

Fenomen yarışmasını izleyen varmı bazıları yapılan gösterilerde hile olduğunu söylüyorlar ama ben buna inanmıyorum o yarışmada olanlar hepsi gerçek ya siz ne düşünüyorsunuz düşünce gücü ile kaşık bükme falan başkasının zihnini okuma yarışmanın birincisi berk oldu.

samet1986
01-06-2008, 23:00   |  #2  
Yıllanmış Üye
944 mesaj

İnsan beynini verimli kullanamayınca da kullananlara "hile yaptı" diyor... Basit kaçış yolu işte :)

Son Düzenleme: samet1986 ~ 02 Haziran 2008 16:31
frkn_ua
01-06-2008, 23:26   |  #3  
Yıllanmış Üye
893 mesaj

valla beni çok etkiliyor.dikkatle izliyorum.özellikle adını unuttum galiba berkti şu wubu büyüsü felan yapan adam,onun yaptıkları çok iyi...

Reborn91
01-06-2008, 23:42   |  #4  
Reborn91 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
3,307 mesaj

manyak bir program .. hala nasıl yaptıklarını anlamış değilim.. gerçi kurtlar vadisi ile aynı gune denk geliyor sanırım izleyemiyorum :)

turuçi
03-06-2008, 00:41   |  #5  
Yıllanmış Üye
172 mesaj

Urinin kaşık kırma olayı bir hile gibi görünüyor internette
bir video izledim adam kaşığı defalarca büküp tam kırılma noktasına geldiğinde bırakıyor daha sonra hafif titreterek kırımasını sağlıyor

Türk bir ilizyonist hatırladığım kadarıyla bunun bir ilizyon  göz yanıltması olduğunu aksini söyleyenin sahtekar olduğunu söylemişti.

Sigara bıraktırma olayı ise reklam kokuyordu gösteri sonunda sinan çetin arkadaşlar marlboro'dan yetkililer burada marlboronun firması  philip morris'tir  çoğu kişi bu adı bilmez marlboro diye bilir ama üstünhe basa basa marlboro demesi derin şüpheler uyandırdı ne alaka marlborodan gelmişler.

Bence bazı sapıkça konular 6.his yok zihin gücü diyerek sergileniyor kuklaya iğne batıran çocuk garip garip kelimeler söylüyor kimle konuşuyor garip bir lisanla ne olduğu belirsiz bir kitabı okuyup saçma sapan işler yapıyor bu konular insanın pisikolojisini bozar inanmayın bunlara bunlar hile ve aldatmacadır uzak durun böyle şeylerle ilgilenmeyin sağlığınız açısından sapıtırsınız.

Son Düzenleme: turuçi ~ 03 Haziran 2008 00:46