Firefox 3'e çıktığı gün kötü sürpriz

Tırtıl
29-06-2008, 12:57   |  #26  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 1
1,579 mesaj
mohican
İşletim sistemleri hakkında güvenlik hakkında ne kadar bilgili olduğunuzu söyleyebilirsiniz ey microsoft yandaşları.... Kimin kakaladığını kimin gerçekten güvenli olduğunu anladığınızda çok geç kalacaksınız ey microsoft yandaşları, sonra paşa paşa dönersiniz Mozilla Highest Security Firefox'a .... Aynen Nwidiacıların Ati ye abuk sabuk laflar ederken Şimdi Ati nin uygarlığını kabullendikleri gibi, sizde en güçlü ve en güvenli tarayıcı Mozilla nın Uygarlığına boyun eyeceksiniz.... Şunu unutmayın iyiler ben iyiyim demez o yüzden geç farkedilirler.... Mozilla tehditlere karşı askerdir adeta nöbet tutan elbette kurşuna da denk gelebilir ama hemen başka bir mozilla kodu nöbete geçiverir, peki ya İe o size baştan ihanet ediyor zaten uyanamadınızmı hala.... Sizin gibi adamların uyanabilmesi için daha nasıl benzetmeler yapayım ben be....
Breh breh...

"İyiler ben iyiyim demez"

Mozilla çıktığından beri mottosu "Ben en güvenliyim, ben en iyiyim" yani demek ki Firefox iyi değil mi senin mantığına göre? Çok güvenli olduğundan dolayı yüzlerce kritik açık çıktı. ActiveX denetimlerini "yükleyememekle" güvenli olunmuyor.

"Nwidiacıların Ati ye abuk sabuk laflar ederken Şimdi Ati nin uygarlığını kabullendikleri gibi"

Bu sadece senin hayalgücün. ATI, AMD'ye geçtikten sonra tamamen ürün kalitesi düştü. Aynı fiyattaki AMD ve nVidia arasındaki fark dağlar kadar nVidia lehinde performans olarak.

"sizde en güçlü ve en güvenli tarayıcı Mozilla nın Uygarlığına boyun eyeceksiniz"

Boyun eğmek ve uygarlık? R.T.E gibi konuşmuşsun. Açıp bir Firefox koduna baktın mı hiç? Yok, sadece download ettin hazırını kurdun, ondan sonrası laf salatası...

Son Düzenleme: Tırtıl ~ 29 Haziran 2008 13:00
Tırtıl
29-06-2008, 12:59   |  #27  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 1
1,579 mesaj
sananekare
İnanın bana İE nin daha fazla açığı var.
Bu işler inanmakla olmuyor. İnandığınız için zaten her denilene kapılıyorsunuz. Lütfen aynı anda çıkan IE7 ve Firefox 2'den itibaren "Kritik güvenlik açıklarını" listeleyin, öyle konuşun.

Son Düzenleme: Tırtıl ~ 29 Haziran 2008 13:00
halil3675516
09-08-2008, 21:48   |  #28  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

ben 2 defa kurdum.ikisindede çöktü.artık kullanmıyorum.