Firefox 4 için yine erteleme haberi geldi

CHIP Online
04-02-2011, 12:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Firefox 4 bir kez daha ertelendi! Garip olansa, bu ertelemenin altında Microsoft'un yatıyor olması.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/fire ... ri-geldi_25094.html

Resimlerle: Firefox 4 Beta 4'teki grafik gücü

Mozilla'nın başı sorundan kurtulmuyor! Açık kaynak kodlu Firefox tarayıcısının 4. sürümünü kullanılabilir hale getirmeye hazırlanan firma, son deneme sürümünde de bir sorunla karşılaştı. Karşılaşılan bu sorun yüzünden Firefox 4 için iki tane daha beta sunulacağı kesinleşti.

"Sorun tamamen çözülünceye kadar testlere devam edeceğiz." şeklinde konuşan Firefox yöneticilerinden Christian Legnitto, sözlerine şöyle devam ediyor:

Bu tamamen engelleyici oranına ve düzeltmelere bağlı bir durum. Şu anda insanlara kesin bir çıkış tarihi vermek için bazı raporlar düzenliyorum fakat dediğim gibi sorunlar tamamen ortadan kalkmadan 4. sürümü yayınlayamayız. Hataları da elimizden geldiği kadar kısa sürede düzelteceğiz.

Hotmail servisi, işlemi geciktiren en büyük suçlu olarak görülüyor. Bu yüzden sırf bu servis üzerinde yüzlerce insan sorunu gidermeye çalışıyor. Çünkü Firefox 4 ile e-postalarını okumak isteyen kişiler bu konuda büyük güçlük çekiyorlar.

Problemin tam olarak e-posta önizleme butonuna tıklandığında mevcut sayfanın sürekli yenilenmesi olarak tanımlanırken, Firefox 4'ün Şubat ayında çıkması için yoğun bir şekilde çalışıldığı da belirtildi.


Tüm konu: Firefox 4 için yine erteleme haberi geldi

İzleyin: Firefox 4'e çoklu-dokunmatik gücü!

Resimlerle: Firefox 4 Beta 4'teki grafik gücü

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Hangi internet tarayıcısını kullanıyorsunuz?

Metal_Milita
04-02-2011, 13:23   |  #2  
Metal_Milita avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,011 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Nis 2008

Eksik bişeyler olduğu kesin geçenlerde gücelledi firefox kendini ve kullandığım sürüm 4 oldu  ilginçtir pc mi resetledimi  yine bir önceki sürüme geri dönüyordu. umarım yakında daha kararlı bişey olur