Firefox arama ve form geçmişi, yarım yüklenen syfa

WockeeZ
05-02-2010, 11:27   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
26 mesaj

Arkadaşlar Firefox'ta sitelerin arama çubuğuna, ve "kullanıcı adı" kısmına yazdıklarım görünüyor. Ben bundan rahatsız oluyorum. Araçlar > Seçenekler > Gizlilik > Özel ayarları kullanacak kısmından "Arama ve form geçmişini hatırla"nın yanındaki tiki kaldırsamda olmadı. Bu özelliği nasıl kapatabilirim?
Birde bazı sayfalar yarım yükleniyor, mesela bu konuyu açarken de oldu yenilemek zorunda kalıyorum. Bunun hakkında da bir öneriniz var mı?

Şimdiden teşekkürler...

Son Düzenleme: WockeeZ ~ 05 Şubat 2010 11:28
uGuR.uK
05-02-2010, 15:09   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

tiki kaldırdıktan sonra birde daha önceden kaydedilmiş bilgileride silmen gerekir, en basit yolu firefox'daki ayarlarını yaptıktan sonra CCleaner yazılımını indirip Firefox'un bulunduğu kısımdaki tüm temizleme seçeneklerini seç ve sil de; tüm bilgiler silinecek ve daha sonrasındada zaten birdaha hatırlanmayacak. ayrıca bu yazılım ile hem dosya hemde kayıt defteri temizliği yapabilirsin. ayda bir yapmanı öneririm, yeterli olucaktır.

_eFeKenTLi_
05-02-2010, 17:37   |  #3  
_eFeKenTLi_ avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
716 mesaj

oncelıkle fıre fox sayfası ıcın su ayarı uygulayabılırsın .
  araclar/secenekler/gızlılık/ozel ayarları kullan/   buraya kadar geldıkten sonra ısaretlemen gereken 2 tane tiki soyluyeyım .     sitelerin cerez bırakmasınıa ızın ver  bu ısaretlı olsun. bırde firefoc kapatılınca gecmısı sıl ısaretını sec ve yanındakı ayarlar butonundan gereklı duzenlemeyı yaparsın. sayfaların yarım yuklenmesı ıse adope flash playerı guncelleyerek gıderebılırsın bu sorunu .