firefox da adblock sorunsalı

HPQ-User
07-05-2010, 22:37   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

krkrtl sormuş:
fizy de ve bazı flash oynatılacıları açamıyorum

galiba adblock ta engelledim

şimdi nasıl geri alıcam bu engellemeyi

diğer tarayıcılarda böyle sorun yok.

şimdiden teşekkürler...

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
...

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; tr; rv:1.9.2.3) Gecko/20100401 Firefox/3.6.3 ( .NET CLR 3.5.30729)

zxsel
07-05-2010, 23:41   |  #2  
zxsel avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
903 mesaj

eger fırefoxta yaptıysan o ayarı fırefoxu  revo ununstalll ıle kaldır kalıntı bırakmadan kaldır modu var revoda turkce vede  sonrada kaldırdıkktan sonr apc yenden baslat ccleaner ı progrmaı ıle  temızlık yap

sonrada  fırefoxu yenden yukle  duzelır sanırım...

Blackinred
07-05-2010, 23:53   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
356 mesaj

İlk olarak, fizy.com sitesine girdiğinde Firefox'un sağ üst ksımında, arama kutusunun yanında, bulunan Adblock simgesinin yanındaki aşağı ok işaretine tıklayıp "Disable on fizy.com" u seçersen Adblock, fizy.com da pasif hale gelir (diğer sitelerde çalışmaya devam eder) ancak fizy.com'daki reklamlarda tekrar gelir. İkinci olarak, eğer ki engellemeyi sen yaptıysan; gene Abblock simgesinin yanındaki aşağı ok işaretine tıklayıp "Preferences"i seçtiğinde karşına çıkan pencerede "My Ad Blockin Rules" yazan yerin altında engellediğin fizzy.com uzantılı olanları görebilirsin. Herhangi birine sağ tıklayıp "delete" i işaretlediğinde silip engellemeyi kaldırabilirsin veya karşısındaki kutucuğun tikini kaldırman yeterlidir. Sonra da "Apply" dedikten sonra işlem gerçekleşecektir.