Firefox da json dosyası

mernis38
24-09-2008, 21:28   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
46 mesaj

arkadaslar bilgisayarım çökmeden önce ben sık kullanılanlarımın bi kopyasını almıştım ancak yedeğini aldığım sık kullanılanlarımı açamıyorum.Fark ettim ki sık kullanılanlarım json adıda bi dosya olmuş bunu nasıl normal hale getirbilirim.

slhkcy
29-09-2008, 03:23   |  #2  
Yeni Üye
23 mesaj

FEBE adlı eklentiyi kullanabilirsin. FEBE ile sadece yer imlerini değil Firefox'a kurduğun tüm eklentileri,temaları, tarayıcı geçmişini, parolalarını... vs kısaca tüm tarayıcıda kullanılan her şeyi yedekleyip tekrar yükleyebilirsin. Ayrıca bu eklenti yedek alırken her şeyi ayrı ayrı yedeklediği gibi (eklentiler, yerimleri, geçmiş vs) bunların tümünü tek bir eklenti gibi paket halinde yedekleyerek daha sonra tek tek kurmaman için kolaylaştırıyor. Tek bir .xpi uzantılı eklenti gibi yedeğini saklayabilirsin. FEBE eklentisi ingilizce ama kullanımı kolaydır. FEBE eklentisini https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2109 adresinden indirip yükleyebilirsin.

1stedition
30-09-2008, 15:47   |  #3  
Taze Üye
13 mesaj
slhkcy
FEBE adlı eklentiyi kullanabilirsin. FEBE ile sadece yer imlerini değil Firefox'a kurduğun tüm eklentileri,temaları, tarayıcı geçmişini, parolalarını... vs kısaca tüm tarayıcıda kullanılan her şeyi yedekleyip tekrar yükleyebilirsin. Ayrıca bu eklenti yedek alırken her şeyi ayrı ayrı yedeklediği gibi (eklentiler, yerimleri, geçmiş vs) bunların tümünü tek bir eklenti gibi paket halinde yedekleyerek daha sonra tek tek kurmaman için kolaylaştırıyor. Tek bir .xpi uzantılı eklenti gibi yedeğini saklayabilirsin. FEBE eklentisi ingilizce ama kullanımı kolaydır. FEBE eklentisini https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2109 adresinden indirip yükleyebilirsin.
çok saolasın kardeş beni çok büyük bi dertten kurtardın

Banned
30-09-2008, 15:55   |  #4  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

teşekkürler arkadaşım açıkçası bende böyle bir eklenti arıyordum iyi oldu