Firefox son sürümü hata ve arama sorunu

zeybek91
01-05-2011, 12:33   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
15 mesaj

Arada adres çubuğundan aradığım kelime veya cümeleyi arama sayfasından siteyi tıkladığımda arama sayfasına geri dönmek istediğimde dönemiyorum geri butonu aktif olmuyor.ikincibir sorun about:home about home daki arama kutusu yahoo arama yapıyor google yapmıyor ama önceden yapıyordu şimdi yapmıyor nolduğunu çözemedim ?

Nicoll
01-05-2011, 13:07   |  #2  
Nicoll avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,352 mesaj
Alıntı: zeybek91  
Arada adres çubuğundan aradığım kelime veya cümeleyi arama sayfasından siteyi tıkladığımda arama sayfasına geri dönmek istediğimde dönemiyorum geri butonu aktif olmuyor.ikincibir sorun about:home about home daki arama kutusu yahoo arama yapıyor google yapmıyor ama önceden yapıyordu şimdi yapmıyor nolduğunu çözemedim ?
Sarışınlar ... olur derlerdi de inanmazdım... Kahkaha

Neyse şaka bir yana;

Arama çubuğundaki ok işaretine tıkla, açılan listeden Google seç düzelir.

Geri dönmeyle ilgili sorunun büyük ihtimalle site ile ilgilidir. Firofox'tan değil. Her sitede böyle mi?

özkan_oktay
01-05-2011, 14:11   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,356 mesaj

Son güncelleme de (4.0.1) baya hatalar bende de oldu. Tarayıcıyı açıyorum düzgün, kapatıyorum adres çubuğu falan kaymış. Kapatıyorum düzeliyor tekrar kapatıp açıyorum aynı hata, yani saçmalık dolu :) Bu arada zeybek arkadaşımızın sarışın olduğunu da hiç sanmıyorum :D Sorduğu soru da gayet mantıklı.