Firefox'un İlginç Sorunu

Refleton
02-02-2011, 00:54   |  #1  
Refleton avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Öncelikle merhabalar başlıkta da anlaşılacağı gibi Firefox ile ilgili ilginç bir sorun...
Firefox tarayıcısının simgesine tıkladığımda açılması ile kapanması bir oluyor, asıl sorunum bu ve buna bir çözüm bulamadım...
İlginç olan ise "dosya konumunu aç" aç dediğimde bu sefer klasör kendiliğinden kapanıyor klasöre başka yollardan ulaşmaya çalışsam da yine değişen bir şey olmuyor klasör kapanıyor.
En ilginç olan ise herhangi bir yerde Mozilla Firefox adında bir klasör açtığımda yine aynısının olması.
Windows 7 kullanıyorum virüs programım Eset Smart Security 4, Eset'ti iptal ederek denedim yine olmadı acaba bu konu ile ilgili bir bilgisi olan var mı? 
Cevap yazacaklara şimdiden teşekkürler:)

Tuğsan
02-02-2011, 02:56   |  #2  
Tuğsan avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
879 mesaj

Uninstall edip , tekrar yukledin mi?
Eger yapmadiysan onu bir yap, sorun yine devam ederse, olay gunluklerinden hata kodlarina bir bakmani oneririm oncelikle.

Refleton
02-02-2011, 13:47   |  #3  
Refleton avatarı
OP Taze Üye
4 mesaj

Cavap için teşekkür ederim ama Uninstall olarakta denedim, kaldırıp yeniden kurdum hatta son betasınıda kordum yine aynı değişen bir şey olmadı....
Mozilla Firefox ismini hangi uygulamaya yada kaasöre versem o da kapanıyor anlamadım gitti...

Tuğsan
02-02-2011, 16:49   |  #4  
Tuğsan avatarı
Yıllanmış Üye
879 mesaj

Olay gunluklerine baktin mi? En azindan bir hata kodu nedeni yada ona benzer bir kayir bulursan , cozumde yardimci olur.

Refleton
02-02-2011, 17:11   |  #5  
Refleton avatarı
OP Taze Üye
4 mesaj

Sorun çözülmüştür:D
Sorun FCA adlı denietim programından kaynaklanıyormuş

Tuğsan yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim.

Son Düzenleme: Refleton ~ 02 Şubat 2011 17:13
Tuğsan
02-02-2011, 22:31   |  #6  
Tuğsan avatarı
Yıllanmış Üye
879 mesaj

Rica ederim,  sorunun cozuldugune sevindim.