Flexy USB HDD problem var!!

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Deno
13-12-2004, 14:15   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

gecen agustos ayinda flexy usb hdd aldim.(40GB lik Fakat yalniz usb degil mp3 filan caliyor.modeli:"Flex.mp3.jpbp.0401") hersey duzgun calisiyordu. ama iki hafta once alet durduk yere driver istemeye basladi(Winxp pro sp2 kullaniyorum. 2 hafta oncesine kadar sormuyordu driver).
bende cd sini taktim ama cd de winXP de drivere gerek yok diyor. ben yine inat edip Win9x driverlarini kurdum. yine olmadi.
sonra birsey farkettim Benim anakartim(modeli:P4P800 Asus, islemcim:P42.80 GHz) usb hdd yi gormuyor. fakat ufak 128 mb lik usb yi takinca onu 'usb storage' olarak goruyor.... Bu konu hakkinda ne yapabilirim. Lutfen acil yardim...Aletin garantisi devam ediyor fakat Ben suan kibristayim(hdd yi ankaradan aldim) ve icindeki verileri artik umursamiyorum. yeterki dogru duzgun calissin su alet yeter bana.

NOT:Anakartin versiyonunu update ettim. yine olmadi....
Eger bir cozum yolu biliyorsaniz mail adresime yollarsaniz cok sevinirim. cunku okulda internet cok yavas. ve chip.com.tr ye baglanmam 10 dakikami aldi...:( ama cozum olsun ben bir saat beklemeye hazirim.:)
mail adresim:027421@students.emu.edu.tr
SAYGILAR

Son Düzenleme: Deno ~ 13 Aralık 2004 14:32
gunaysay
14-12-2004, 15:05   |  #2  
Yıllanmış Üye
716 mesaj

başka bilgisayarda denedin mi?
eğer başka bilgisayarda denediysen ve çalışıyorsa senin sürücülerinde bişi var demektir ayrıca xp'ye w9x sürücüsü zaten olmaz...

Deno
16-12-2004, 11:01   |  #3  
OP Taze Üye
4 mesaj

denedim ayni, yine driver soruyor.valla firmware update dosyasini buldum.ama hdd ye gonderemedim. tabi dogal olarak gonderemeyince, update dosyasi bir ise yaramadi... bunun bir yolu olmali....?
SAYGILAR

gunaysay
21-12-2004, 15:16   |  #4  
Yıllanmış Üye
716 mesaj

ver garantiye gitsin