FLY UZANTILARINI PDA DE AÇMAK ????

delikanli53
21-06-2007, 09:51   |  #1  
delikanli53 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
1,524 mesaj

arkadaşlar öncelikle mobile telefonlarda youtube izleyemiyorduk. şimdi bir program bulduk önce download ediyor sonra izletiyor diye. ama fly uzantılı olarak indiriyor ama ne varki açamıyoruz bununle ilgili bilginiz var mı flyvideonun pda lar için olanı var mı.

kaplan_xl
21-06-2007, 10:58   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
272 mesaj

youtube den indiriyorsan indirirken flv dosya biçimi olarak indirmesi lazım.yani fly dosya biçimi olarak degil.ve ben sana "YouTubeDownloader" bu programı öneriyorum.flv indirirken adından sonra flv dosyası yapmayı unutma.örnegin;

"indirecegin dosya adı.flv" diye yazman lazım.

kaplan_xl
21-06-2007, 11:01   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
272 mesaj

flv dosya biçimini bu sitedeki programla oynatabilirsin

http://www.tamindir.com/program/11735/FLV_Player_1.3.3.htm

benersince
21-06-2007, 11:10   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,283 mesaj

you tubev idioları indirmek gibi   gibi alışkanlıgım olmadıgı için yanlış olabilir ama söyleyeyim vidio yu pc ne indir daha sonra ceptelin yada pda nın destekladigi formata çevir örnegin 6600 için 3gp gibi convert et daha sonra cep teline gönder yanlış olabir dedigim şey ise flv yi conver edebilecegin bir program varmı bilmiyom

Borga-x
21-06-2007, 11:29   |  #5  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

ben dun yukledım.Asampoo clipfinder programını kuruyosun.Senin için download edebiliyor.Sonrasında total converter programı herturlu dosya ıcın cevırı yapabılıyor. Bıde SUPER diye bir program var onu da cevırmek ıcın deneyebılırsın..

delikanli53
21-06-2007, 11:44   |  #6  
delikanli53 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
1,524 mesaj
kaplan_xl
youtube den indiriyorsan indirirken flv dosya biçimi olarak indirmesi lazım.yani fly dosya biçimi olarak degil.ve ben sana "YouTubeDownloader" bu programı öneriyorum.flv indirirken adından sonra flv dosyası yapmayı unutma.örnegin;

"indirecegin dosya adı.flv" diye yazman lazım.

yazımı okumadan yorum yapma lütfen

arkadaşım ben mobile telefondan youtubedeki görüntüleri izlemek istiyorum. ve bununla ilgili adobe de bir program yok flash player yüklenmiyor. ve download ederek isleyebileceğimiz bir program bulduk. bakın mobile telefondan download ediyorum. cihazın içinde uzantısı fly olan bir dosya oluyor ve bunu açmka için fly uzantıları açabileceğim mobile uyumlu bir program gerekiyor.

anladın sen onu Beğendim