fm tarzı oyun

yolcu4020
25-12-2012, 19:22   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

son zamanlarda fm'nin ne hallere geldiğini gördük oyun gerçekten çok az gelişmeyle birlikte ve saçmalıklarla dolu.maç motoru transfer uçukluğu örnekleri arttırabiliriz.5 6 arkadaş bu durumdan şikayetçi bi durumda düşünürken biz neden kendi oyunumuzu yapmıyoruz dedik.tak diye 3 4 ayda yapılmayacağını biliyoruz tabiki.kendimize en az 3 sene vakit verdik profosyonel olmadığımız için.amatör olarak yavaş yavaş başlamak istiyoruz.chip halkına danışmak istedim.önerileriniz yardımlarınız program tavsiyelerinizi istiyorum.en önemlisi bu oyunlar nasıl yapılır nelere dikkat edilir püf noktaları nelerdir diye sormak istedim.şimdiden zaman ayırdığınız için ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Banned
25-12-2012, 21:04   |  #2  
Banlandı
40 mesaj

FIFA Manager var başka da oyun bulmanız zor ya da iOS için FM 2013 bayağı iyi bir oyun ama Galatasaray yok o yüzden fazla zevk vermez.

yolcu4020
25-12-2012, 21:10   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

fm dışındaki managerlik oyunları beş para etmez diye düşünüyorum ya da fm alanında gerçekten çok iyi olduğu için diğer oyunların yüzüne bakmıyoruz fifa manager de onlardan biri.bi hevesle başladık bu işe belki 4 5 sene sonra fmnin tahtından eden bi türk yapımı bir oyun bulabiliriz ama tabi daha çok erken o yüzden tavsiyelerinizi dinliyorum.