folder lock 6.3 ile kilitledigim dosyayı

HPQ-User
21-02-2010, 14:52   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

mucize19 sormuş:
laptopumu satacaktım dosyalarımı diger bilgisayarıma kopyaladım 6,5 gb yaklaşık sonra folderlock 6,3 programıyla dosyalarımı kilitledim o dosyaları açmak için bizim çocuklar sallamaya şifre girmişler.

sonra benim laptopu sıfırladım bir çok kez format attım bir kaç gün sonra laptopu arkadaşıma sattım...

bir iki hafta kullandı ödemesini yapmayınca laptopumu geri aldım.
diger bilgisayardan geri dosyalarımı alacaktım şifreyi girdim açılmadı programı full sürüm kullanmıyordum ama dogru şifreyi girdim açılmadı günlerce ugraştım olmadı.
bende folder1.flk 6,5 gb kilitlenmiş dosyalarımı flash bellekle laptopuma attım diger bilgisayarada yeni windows7 yuklendi yani format atıldı.şimdi bütün forumlarda söylenenleri yaptım bir türlü açamdım yıllardır gözüm gibi sakladıgım dosyalarımı açamıyorum bana  yardım edermisiniz.folderlockun sitesinden bile yardım istedim bir iki program verdiler onlarlada açamadım dosyalarımı silmek istemiyorum çünkü önemli benim için....chip.com.tr ye güveniyorum....

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
intel t2250 1,73 ghz-1,73ghz
ram 1,50 gb
256 nvdia
msi vr600

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.1; Trident/4.0; SLCC2; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30729; Media Center PC 6.0)