Format attım ama...

Battal Gazi
04-07-2009, 05:01   |  #1  
Battal Gazi avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
366 mesaj

Bilgisayarda sorunlar sıklaştığı için sadece windowsun bulunduğu c sürücüsüne attım. Daha sonra xp home edition u kurdum. Önceden kayıtları filan aktarmıştım.

Firefoks kayıtları çalıştı yine. Msn kayıtlarını almama rağmen şu an açamıyorum. Bayağı mnsn vardı ve şifresini bile bilmediğim kayıtlar var. Firefoks da öyleydi keza ama o oldu. Bu msn olmadı.

Documtens settingsdeki aplicatin data filan her yerdeki dosyaları aldım, koydum. Ama şimdi msn yi açınca yok, görünmüyor. Algılayamıyor herhalde. Nasıl yapabilirim bunu? Bir de discoveryile plus aynı anda olmuyor. Bu nasıl düzelir?

Battal Gazi
04-07-2009, 23:19   |  #2  
Battal Gazi avatarı
OP Yıllanmış Üye
366 mesaj

Hiç mi bilginiz yok......

Battal Gazi
09-07-2009, 19:10   |  #3  
Battal Gazi avatarı
OP Yıllanmış Üye
366 mesaj

Gerçekten yok mu......

prison
09-07-2009, 22:48   |  #4  
Yıllanmış Üye
585 mesaj

bu arada linux ve xp kullanıyorsun mu?xp den linux u göremiyorsun diye bişey var yada tam tersi yedeklemeyi doğru yapmadıysan geçmiş olsun..sorununu tam olarak anlamadım ama yedekeleme sorunu gibi .. yedeklemeyi harici dise veya flaş belleğe alırsan bu tür sorunlarla karşılaşmassın..yani kısaca yedeklediğin yeri filescavenger ile long seçeneğinde tarat bulabilirsin kolay gelsin.bulamazsan başka yardımlar önerebilirim..

Battal Gazi
09-07-2009, 23:20   |  #5  
Battal Gazi avatarı
OP Yıllanmış Üye
366 mesaj

Sadece xp . Professionaldi, sonra home edition kurdum. Yedeklerken tüm dosyaları aldım documetn settingsdeki. Diğer sürücüye ve  c yi formatladım.

Formattan sonra onları oraya koydum geri. Registr enyry filan mı gerekir acaba? Yoksa yanlış yedekleme yok, tün dosyaları aldım ordaki. msn kayıtları nerde olur ki bbaşka?

prison
09-07-2009, 23:29   |  #6  
Yıllanmış Üye
585 mesaj

başlattan ara yap  tüm dosya ve klasörleri bak bi hangi isimde kaydettiysen yoksa dediğim gibi uçmuş olma ihtimali yüksek be kardeş..filescavenger i çalıştır birde ona bak ..

Battal Gazi
09-07-2009, 23:42   |  #7  
Battal Gazi avatarı
OP Yıllanmış Üye
366 mesaj

Dosyalar uçmadı. Eski sistemde nerdeyse, ş uan hepsi orda. Göreniliyorum. Ama msn onları algılayamamış mı nedir;, hiçbir şifre hatırında değil....