format sonrası kaybolan resimler yardımm

nuraysahin
25-10-2011, 00:56   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

merhaba,
pc çöktüğü için format attım, ama c de belgelerimde fotoğraflarım vardı, onları geri getirmek mümkün olur diye 2 gündür uğraşıyorum toplasan 5gb anca ama benim için önemli fotoğraflar. bi sürü program denedim, ya buluyor kaydedemiyorum, lisans istiyor, bazılarıda hata veriyor ama aramaya devam ediyor, yardımlarınıza ihtiyacım var,
teşekkürler...

Kapalı Hesap (217108)
25-10-2011, 13:29   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
286 mesaj

Bilgisayarıma gir oradan Windows (C:) ' ye bak . Orada Windows.old diye bi klasör varsa bulursun ama yoksa onları geri getirmek mümkün değil !

Erdem_Aydın
25-10-2011, 13:51   |  #3  
Erdem_Aydın avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 18
1,628 mesaj
Alıntı: leptop  
Bilgisayarıma gir oradan Windows (C:) ' ye bak . Orada Windows.old diye bi klasör varsa bulursun ama yoksa onları geri getirmek mümkün değil !
Saçmalık.... 
Recuva programını yükle. Bilgisayarı bu programla tara. Resimlerinin çoğunu bulacağını düşünüyorum. Eğer yine bulunmadıysa kurtarmak çok zordur...

cbilgen13
25-10-2011, 14:02   |  #4  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,442 mesaj
Alıntı: leptop  
format attım yazıyor.. üzerine windows kurulmuş olsa söylediğin yöntem işe yarayabilir ama format atılan bilgisayarda windows.old klasörü ne arar.. bilmediğiniz konularda insanları yanlış yönlendirmeyin..

Recebow
26-10-2011, 00:05   |  #5  
Recebow avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
550 mesaj

Active partition recorvy  programıyla  verilerinizin %95 inin kurtarabilirsiniz  piyasadaki en sağlam veri kurtarma programlarından biridir .
Kolay gelsin.