Formatlanmış konuma dönmek

HPQ-User
28-08-2010, 23:41   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

alidiyebiri sormuş:
1)))

Kurtarma konsolunu kullanarak sürücüyü biçimlendirmeden ve windows xp'yi yüklemeden, hdd üzerindeki mevcut windows xp yi sürücülerinde bulunmadıgı bir zamana yüklenebiliyor bunu nasıl yapıyorlar.

bi süre teknik serviste çalıştım orada iken virüs bulaşan ve temizlenemeyen bilgisayarlar bu şekilde 2 dakika içerisinde windows xp yeni yüklenmiş gibi olurdu. sonra sürücüler ve yazılımlar kurulurdu. konsolda kllandıkalrı komutları unuttum web de araştırıp bulamadım uzmanın cevabını bekliyorum.

2)))

evimde kablosuz modem var laptop'umla baglanıyorum, baka bir laptopda benim ağımla web e bağlanıyr ağ bağlantısı kurduk ama 1 mb lık bir dosyayı atmak 8-10 dk sürüyor farklı modem ve farklı laptoplarla yine kablosuz ağlar kurduk denemeler yaptık ama bağlantı hızımızı yükseltemedik. sistemlerimizde windows xp kurulu kablosuz ağda veri aktarımı neden bu kadar zor.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
pc

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; tr; rv:1.9.2.8) Gecko/20100722 Firefox/3.6.8

emre305
29-08-2010, 01:13   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
303 mesaj

1 için bir cevabım yok ama 2. için şunu söyleyebilirim aktarım hızı kablosuz modemin mbitine ve aradaki uzaklığa göre değişir.