Formattan Sonra...

Ozan Yılmaz
06-04-2013, 20:59   |  #1  
Ozan Yılmaz avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
144 mesaj

Merhaba arkadaşlar formattan sonra bilgisayarıma cd koyuyorum okumuyor bu yüzden driverları yükleyemedim galiba bazılarını ama bazılarını casper ın kendi sitesinden yükledim birde internetleri görmüyor casper nirvana h36 markası bilgisayarımın casperın sitesinden buldum lan ile wlan ı yükledim interneti görmedi ama en önemli sorun cd leri görmemesi buna çözüm bulursanız çok sevinirim unutmadan söyleyeyim bilgisayarım windows 7 proffesional 64 bitti arkadaştan cd yi aldım 32 bit oldu ondan sonra oldu zaten herşey ama siz cd ye sorun bulun yeter diğerleri kolay.

Ozan Yılmaz
06-04-2013, 21:13   |  #2  
Ozan Yılmaz avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
144 mesaj

Arkadaşlar internet sorunu çözüldü kablosuz bağalnıyorum artık ama lütfen cd için bir çözüm bulun :(

excel_mustafa
07-04-2013, 14:34   |  #3  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,443 mesaj

64 bitlik cd den format atın.eğer ramınız 4 gb ın üstündeyse eksik gökükür.cd roma gelince eğer cd romhiç açılmıyor ve tepki vermiyorsa anakart bağlantılarında felan sorun olabilir.garantisi devam ediyosa götür servise yaptır bittiyse anakart ve güç bağlantılarını çıkart tak.eğer açılıyo lambaları felan yanıyosa driveri yüklenememiştir.64 bitlik cd den format atarsan sorun düzelir.