Forumda En Çok KORKTUKLARINIZ ?

Borga-x
25-08-2008, 13:41   |  #26  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Bööööööööö

Kapalı Hesap (74491)
25-08-2008, 13:50   |  #27  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
334 mesaj
Borga-x
Bööööööööö
Ahanda geldı Kahkaha

KacınnnnGeek

Borga-x
25-08-2008, 14:25   |  #28  
İlk Maestro
11,767 mesaj
ALTUNOLUK
Ahanda geldı Kahkaha

KacınnnnGeek

Kaç Kaç  geldi....Oha!Ölü

onlineTR
25-08-2008, 14:55   |  #29  
Yıllanmış Üye
1,947 mesaj

valla ben ömer den korkuyorum kendıde biliyoo....:))))

erkanc
25-08-2008, 15:30   |  #30  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,213 mesaj

arkadaşlar neden birbirimizden korkalım ki illede bir şeyden korkmak gerkirse birbirmizi kırmaktan korkalım

kaankaan
25-08-2008, 16:39   |  #31  
Yeni Üye
32 mesaj

allah'tan başka kimseden korkmam

kaankaan
25-08-2008, 16:40   |  #32  
Yeni Üye
32 mesaj

ya neden yazdıım çıkkmıo

TuncaBozkurt
25-08-2008, 17:39   |  #33  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

Özellikle Borga abinin korkulacak yanı mı var ki? Gayet sevidiğim bir insandır. İlk gördüğümde de tırsmamıştımKahkaha

Viking de öyle. Ara sıra bazı sorunlarımızı çözüyoruz özel mesaj yoluylaKahkaha

Kimseden korkmam benDil çıkarıyor

yakuza_
kesinlikle razorback. tek geçerim.:)geçmişte eski üyeliği ile yaptıklarını bir ben bilirim birde o zamanlardan kalan eski üyeler bilir. yeniler bilmez.
Kuzenimdir kendisi. tartışmalarda inceden inceye karşısındakini uyuz etmeyi iyi bilir
lafı koyar ve bir hafta içinde ölürsün kesin:)
açtığı şu konuda forumda ilklerdendir:))

birde bir konu daha vardı ama çok eski olduğu için arşivin derinliklerine gömülmüş olacakki bulamadım, elvis32 ile her fırsatta tartışırlardı ama bir konuda yine tartışırken kendi kendilerine konunun ilerleyen sayfalarında can ciğer olmuşlardı ve bidaha hiç kavga etmediler:)) bu da bir ilk diye düşünüyorum.:)

yalnız geçek hayatta razorback yani emekli dj ahmet abi,:) hiç tanımayanlar için biraz dengesiz ve sert biri gibi gelebilir ama daha sonra anlıyorsunuz ki birisine dengesiz davranmışsa o kişi meğerse bunu haketmiş. ama genel olarak çevresinde herkes tarafından sevilen sayılan bir abimizdir. hayatı ti ye almış biri fakat gerçekte eğlenceli cömert vicdan ve maneviyat sahibi ve arkadaş canlısıdır. kız olsun erkek olsun adamına ve ortamına göre hareket etmesini iyi bilir. Hayat felsefesi ve tecrübeleri ile birçok kez bana önceden yaptığı nasihatler ile büyük yardımları olmuştur. kendisini sevenler ya çok sever yada hiç sevmezler:) ikisinin ortasını ben daha görmedim bilmiyorum. neyse bunları da yazayım dedim çünkü başta yazdıklarımı okuyunca beni dövmesin:) ha birde hiç unutmam bir gün gece eve giderken yolda sevgilisine dayak atan zorla arabasına bindirmeye çalışan hiç tanımadığı bir adama müdahale etmişti de adam tırsıp görürsün sen dedi gitti kızda bizle gelmişti:)) ve yine günlerden bir gün yolda önüne çıkan bir köpeği ezmemek için arabasını devirmişliği vardır. razorback'in bir gün farklı biri olacağı, lisede bir idda sonucu okula gelen kola kamyonunu kaçırmasından anlaşılmaktadır.:) daha böyle kuzenimle ilgili şahit olduğum bir sürü acaip olay anlatırımda forumun database i kaldırmaz.:) saygılar. iyi akşamlar.

Benim de birkaç kavgam olmuştur kendisiyle(jeomania zamanlarında) Bir süredir göremiyorum onu.

Borga-x
25-08-2008, 17:43   |  #34  
İlk Maestro
11,767 mesaj
erkanc
arkadaşlar neden birbirimizden korkalım ki illede bir şeyden korkmak gerkirse birbirmizi kırmaktan korkalı
Erkan yine mülayimliğini gösterdi. Gayet doğru bir sözAlkışAlkış
Tunca saolasın biliyorsun biz bir kaç kez görüşebildik. Umarım Compex fuarında yıne görüşebiliriz. Ben compexde olacağım.Beğendim

TuncaBozkurt
25-08-2008, 17:47   |  #35  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj
Borga-x
Erkan yine mülayimliğini gösterdi. Gayet doğru bir sözAlkışAlkış
Tunca saolasın biliyorsun biz bir kaç kez görüşebildik. Umarım Compex fuarında yıne görüşebiliriz. Ben compexde olacağım.Beğendim
Kaçırır mıyım?Kahkaha

Son Düzenleme: TuncaBozkurt ~ 25 Ağustos 2008 17:48
inNteAcoME
25-08-2008, 19:27   |  #36  
Yıllanmış Üye
677 mesaj

tuncay ben senden korktum nolcask şimdi böyle konu açılır mı zuhahhahahah

CU_GS7
25-08-2008, 20:00   |  #37  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Eskiden olsa benden de korkabilirdiniz.. =) Ama artık zararsızım.. =P

viking20
25-08-2008, 20:07   |  #38  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj
tuncab
Özellikle Borga abinin korkulacak yanı mı var ki? Gayet sevidiğim bir insandır. İlk gördüğümde de tırsmamıştımKahkaha

Viking de öyle. Ara sıra bazı sorunlarımızı çözüyoruz özel mesaj yoluylaKahkaha

Kimseden korkmam benDil çıkarıyor

Benim de birkaç kavgam olmuştur kendisiyle(jeomania zamanlarında) Bir süredir göremiyorum onu.

özel mesaj ile de bircok arkadaşa koşturuyoruz bazen,doğru tuncab da yardımlarını hiç esirgemez sağolsun.Borga ve ben mühendisiz ama sakar dan gerçekten korkun,çünkü o IT Manager,yani bu sektörün bizzatihi hergün içinde.

Son Düzenleme: viking20 ~ 25 Ağustos 2008 20:11
Banned
25-08-2008, 20:17   |  #39  
Banlandı
1,098 mesaj

korkunun ecele faydası yok..

XxXDaRKoXxX
25-08-2008, 20:28   |  #40  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj
ALTUNOLUK
Nedenini bilmiyorum ama Forum içerisinde Korktuğum sözünün arkasında söz söylemeye çekindiğim kişiler var..

Ahanda Onlar ; wan tu tiri foro

1-Borga-x

2-sakarboy

3-viking20

Sizlerinde Tabırı caiz ise Tırstıklarınız varmı KahkahaKahkahaKahkaha

Arkadaşlar güzel geyik oldu ama şuda var arkadaş bu kişiler işini çok iyi yapıyor. Bir söz söylediklerinde bunu inkar edemiyorsunuz anlamında demiş.

frkn_ua
25-08-2008, 21:18   |  #41  
Yıllanmış Üye
893 mesaj

yanlış anlaşılmaktan korkuyorum.nedense forumda insanlar yazdıklarınızın hep olumsuz yönlerine bakıyorlar önce.demek isteğinizi anlamak istemiyorlar nedense...

Razorback
25-08-2008, 21:46   |  #42  
Yıllanmış Üye
712 mesaj
yakuza_
kesinlikle razorback. tek geçerim.:)geçmişte eski üyeliği ile yaptıklarını bir ben bilirim birde o zamanlardan kalan eski üyeler bilir. yeniler bilmez.
Kuzenimdir kendisi. tartışmalarda inceden inceye karşısındakini uyuz etmeyi iyi bilir
lafı koyar ve bir hafta içinde ölürsün kesin:)
açtığı şu konuda forumda ilklerdendir:))

birde bir konu daha vardı ama çok eski olduğu için arşivin derinliklerine gömülmüş olacakki bulamadım, elvis32 ile her fırsatta tartışırlardı ama bir konuda yine tartışırken kendi kendilerine konunun ilerleyen sayfalarında can ciğer olmuşlardı ve bidaha hiç kavga etmediler:)) bu da bir ilk diye düşünüyorum.:)

yalnız geçek hayatta razorback yani emekli dj ahmet abi,:) hiç tanımayanlar için biraz dengesiz ve sert biri gibi gelebilir ama daha sonra anlıyorsunuz ki birisine dengesiz davranmışsa o kişi meğerse bunu haketmiş. ama genel olarak çevresinde herkes tarafından sevilen sayılan bir abimizdir. hayatı ti ye almış biri fakat gerçekte eğlenceli cömert vicdan ve maneviyat sahibi ve arkadaş canlısıdır. kız olsun erkek olsun adamına ve ortamına göre hareket etmesini iyi bilir. Hayat felsefesi ve tecrübeleri ile birçok kez bana önceden yaptığı nasihatler ile büyük yardımları olmuştur. kendisini sevenler ya çok sever yada hiç sevmezler:) ikisinin ortasını ben daha görmedim bilmiyorum. neyse bunları da yazayım dedim çünkü başta yazdıklarımı okuyunca beni dövmesin:) ha birde hiç unutmam bir gün gece eve giderken yolda sevgilisine dayak atan zorla arabasına bindirmeye çalışan hiç tanımadığı bir adama müdahale etmişti de adam tırsıp görürsün sen dedi gitti kızda bizle gelmişti:)) ve yine günlerden bir gün yolda önüne çıkan bir köpeği ezmemek için arabasını devirmişliği vardır. razorback'in bir gün farklı biri olacağı, lisede bir idda sonucu okula gelen kola kamyonunu kaçırmasından anlaşılmaktadır.:) daha böyle kuzenimle ilgili şahit olduğum bir sürü acaip olay anlatırımda forumun database i kaldırmaz.:) saygılar. iyi akşamlar.

olm sen neler yazmışın böyle Kahkaha valla çok düşündüm ne cvp yazayım diye. resmen komedi ya şuna bak bütün kirli çamaşırlarımızı dökmüşsünKahkaha ama güzel cümleler de kurmuşsun valla şaştım:) baya eğlenceli oldu okuması benim için Kahkaha yalnız konu güzel konu, güzel geyikler yapmış herkes şimdi birazda ben yapayımDil çıkarıyor

yakuzacım seninde benim gibi için dışın bir ama bunları yazmadan önce bana bi danışsaydın iyi olurduGülümseme millet şimdi bunları okuyunca hep yanlış düşünecek. baksana N_I_R_W_A_N_A yazdıklarına bozulmuş gibi geldi bana KahkahaDil çıkarıyorDil çıkarıyor N_I_R_W_A_N_A kardeş monitorden kafa çıkartamayız belki ama şimdi sana bişey anlatayım da kulağını aç iyi dinle. kısa kısa anlatıyorum. çok önceden burda ikide birde benle uğraşan bir işe yaramaza telefonumu verdim arada ordan konuşalım forumdan yazmayla olmuyor demiştim de o da bana artislik olsun diye adresini verdi gel dedi... bende bir köşeye not ettim daha sonra onun bulunduğu şehire iş için gideceğimi zaten biliyordum o zaman görürüm belki hesabını diye düşündüm not ettim. neyse günlerden bir gün adrese gittim dükkana girdim adamı sordum ve hemen gösterdiler. meğerse adres doğruymuş. heralde yanına gelemeyeceğimi sanmış olacakki hiç düşünmeden doğru adres vermiş salak.
kardeş benle bir dışarı gelsene sana bişey diyecem dedim geldi. dışarda ben buna kimliğimi açıkladım ve adam karşısında azrailini görmüş gibi oldu. ettiğin küfürler yanına kalır mı sandın beni hayal ürünü mü sandın gelip iki tekme atamam mı sandın vs vs derken inanırmısın adam benden özür dilemeye başladı korkudan. tabi bir yandan da her cümlenin sonuna nokta gibi koyduğum tokatlarımı yiyiordu. ama olayın şaşkınlığıyla gıkını bile çıkaramıyordu.

bu kişi forumda bana küfür ettikten sonra banlanmıştı ama bir süre sonra farklı bir nickle bir süre yeniden girdi. daha sonra ben onu bulup yerinde banladıktan sonra bidaha foruma hiç girmedi.Kahkaha ben bu foruma ilk kayıt olduğum günden bu yana başkalarıyla da bir sürü olaya karıştım diyebilirim. çünkü herkesin hemen söylemediğini ben çıkıp pat diye yüzlerine söylüyordum onun için çoğu kişi beni sevmez. ama forumdan hiç uzaklaştırma almadım. çünkü ne olursa olsun herşey rajonuna göredir rajona ters konuşma olmaz bende. sadece bir kere uyarı almışlığım var o da bu konudaydı. https://www.chip.com.tr/forum/Pazarlama-Kavramlari_t31370.html bunları anlattıyorum ama bir daha lafını bile etmek istemiyorum diye yazıyorum çünkü ben kendi isteğimle nick değiştikten sonra forumda çok sabırlı olacam diye kendi kendime söz vermiştim. ha oluyor muyum bence oluyorum ama forum üyeleri için benim karıştığım tartışmaları okuması meğerse çok eğlenceli oluyormuş onu da sonradan öğrendim.Kahkaha (forumdan tanıdığım bazı arkadaşlar sonradan bana kendileri söylemişti.) çünkü iyi bilirim karşımdakini dalgaya alma amaçlı geyiklerle dolu tartışma laflarını. bunları okumak diğer üyelere zevkli geliyorKahkaha
bir zamanlar bbg evi vardı kavga eden daha çok dikkat çeker ve kazanırdı bu da aynı ona benziyor. konu birkaç dakika içinde tıklanma rekorlerı kırardı. onun için kimse bana bunlar kötü şeyler demesin.Dil çıkarıyor tatlı sert polemikler hazır cevaplar herkesin hoşuna gidiyordu.

neyse bu kadar laftan sonra battı balık yan gider hesabıKahkaha bundan sonra benden nerde daha çok korkmanız gerektiğini söyliyeyim.Dil çıkarıyor uzmanlık alanım ses sistemleri olduğu için ve ben genelde orda daha çok yazdığım için benden sonra mesaj yazarken iki kere düşünün derim Kahkaha çünkü ses sistemleri bölümünde üstüme tanımamKahkahaDil çıkarıyor varsa bilgisine güvenen karşıma gelsinKahkaha

yani demek istediğim; olursa bir durum, artık sadece bilgimizle atışarak olur. eskisi gibi kişisel kavgaları ben artık istemiyorum. o nedenle olaylara karışmıyorum yada verdiğim cevaplara dikkat ediyorum çünkü artık eskisi gibi karşımdakiyle uğraşmıyorum. benden geçmiş.KahkahaKahkaha
bakmayın siz geçen sene bu yaz oluyordu herşey çünkü o zamanlar eve kapalı kaldım işim yoktu. (sadece yazın sonuna doğru antalyada iş bulmuştum) o nedenle vaktinin çoğunu evde forumkolik olarak geçirince insan en ufak şeylere bile farklı tepkiler verebiliyor.

boş durmak kadar zor bişey yok. Allah kimseyi işsiz bırakmasın.

Son Düzenleme: Razorback ~ 25 Ağustos 2008 22:27
SaGoPa KaJMeR.
31-08-2008, 00:41   |  #43  
SaGoPa KaJMeR. avatarı
Yıllanmış Üye
2,547 mesaj

Eyvallah. ;
ben ise hepinizden tüm ahaliden korkuyorumÜzgünDil çıkarıyorEmin değil

erdem187
31-08-2008, 09:15   |  #44  
Yıllanmış Üye