forumda mesajlar çift çift çıkıyor

nonpasaran
28-03-2010, 19:28   |  #1  
nonpasaran avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
1,216 mesaj

dün geceden beri neredeyse bütün mesajlar çift yayınlanıyor işin ilginci mesaj sayısı örneğin 10 gösterilirken gerçekte 20 ve takip ettiğim konular var daha evvel tek olan mesajlar bile çift olmuş

ADEM-KAYA
28-03-2010, 20:02   |  #2  
ADEM-KAYA avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
12,271 mesaj

Bende çift mesaj atıyorum bazen.Sayfa görüntülenemiyor ve geri gelip mesajı tekrar yollayınca çift mesaj atılmış oluyorum.Ancak Firefox ve İE de böyle sorun yaşamadım.Chrome de bir gariplik olmalı.

nonpasaran
29-03-2010, 00:29   |  #3  
nonpasaran avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
1,216 mesaj
Alıntı: ADEM-KAYA  
Bende çift mesaj atıyorum bazen.Sayfa görüntülenemiyor ve geri gelip mesajı tekrar yollayınca çift mesaj atılmış oluyorum.Ancak Firefox ve İE de böyle sorun yaşamadım.Chrome de bir gariplik olmalı.
mesele benim mesajlarımın çift gitmesi değil milletin ki de çift ayrıca 2-3 gün evvel atılmış tek olduğunu bildiğim emin olduğum mesajlar bile doğurmuşlarAğzı kulaklarına varıyorbirde resimlerde görebileceğin üzere 20 olan mesaj sayısı ana sayfada 10 olarak görünüyor yani problem forumda Ekleme: şimdi örnek verdiğim konuya baktım düzelmişumarım sorun tamamen çözülmüştürekleme2: ben bu mesajı yollarken bu mesajın paragrafları falan vardı ctrl+F5 ide kullandım ama paragraflar hala yokilgililere duyrulur

Son Düzenleme: nonpasaran ~ 29 Mart 2010 00:32
Selçuk İslamoğlu
29-03-2010, 01:40   |  #4  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj
Alıntı: nonpasaran  
 şimdi örnek verdiğim konuya baktım düzelmişumarım sorun tamamen çözülmüştü

Bir satıra bile dokunmadık. Arada olabilir böyle mesaj güncellemesi ile sorunlar. Sistem kendini tarar ve düzeltir. Genelde mesajı yazıp, arkasından silmekle ilgili.