FORUMDAN KULLANICI NASIL BANLANIR

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
make-believe
18-03-2006, 19:12   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,836 mesaj

[URL=http://imageshack.us][/URL]KahkahaKahkahaKahkaha

Karadavut
18-03-2006, 19:46   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
555 mesaj

Kardeş admin kick-boksçumuymuş neymiş yahu?

Banned
18-03-2006, 19:52   |  #3  
Banlandı
621 mesaj

make believe süper bi iş çıkartmışsın
valla şapka çıkartılır.on numara
yalnız kullanıcı olarak yaşlı bayan seçmeseydin keşkeKahkahaKahkaha

make-believe
18-03-2006, 20:00   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,836 mesaj

Yaşlı bayan konusunda haklısın Ganzolist.Kahkaha

Banned
18-03-2006, 21:53   |  #5  
Banlandı
1,204 mesaj

bence sadece forumdan degil dünyadan banlamış kadınıGöz kırpma

Recep Baltaş
20-03-2006, 18:32   |  #6  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Her yerde kadına dayak atıyoruz bakalım sonu ne olacak...

netsinan
20-03-2006, 19:52   |  #7  
Yeni Üye
35 mesaj

güzel bi şaka öncelikle
ama birazda konu adminleri ilgilendiriyor çünkü her şakanın altında bir gerçek yatar
forum admin yada yöneticisi tabiki kimseyi banlamak istemez fakat üye diğer kullanıcıların haklarını yiyorsa banlanır kurallara uymazsa banlanır örneğin benim forumumda bir kullanıcı var ve devamlı istemediğim şeyleri yapıyor eğer çok büyük bir forum olsaydım hiç uğraşmaz banlardım fakat zaten 1200 küsür kullanıcı olduğu için adamın ne yaptığını ben görmezsem bile moderatörlerim görüyor ve bana bildiriyor bende bu kullanıcıya bir kaç kez uyarıda bulundum eğer büyük bir forumum olsaydı hiç uğraşmaz banlardım

Banned
21-03-2006, 19:58   |  #8  
Banlandı
621 mesaj
netsinan
güzel bi şaka öncelikle
ama birazda konu adminleri ilgilendiriyor çünkü her şakanın altında bir gerçek yatar
forum admin yada yöneticisi tabiki kimseyi banlamak istemez fakat üye diğer kullanıcıların haklarını yiyorsa banlanır kurallara uymazsa banlanır örneğin benim forumumda bir kullanıcı var ve devamlı istemediğim şeyleri yapıyor eğer çok büyük bir forum olsaydım hiç uğraşmaz banlardım fakat zaten 1200 küsür kullanıcı olduğu için adamın ne yaptığını ben görmezsem bile moderatörlerim görüyor ve bana bildiriyor bende bu kullanıcıya bir kaç kez uyarıda bulundum eğer büyük bir forumum olsaydı hiç uğraşmaz banlardı
AMAN HOCAM YAVAŞ GEL.

1200ADET AKTİF KULLANICIN VARSA ÖP BAŞINA KOY

Bİ BANLAMADAN BİŞEY OLMAZ!!!

Recep Baltaş
22-03-2006, 19:38   |  #9  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Mümkün olduğunca alttan almaya çalışıyorum ama;

-1sene önceki konuları çıkarıp cevaplanması
-Alakasız yerlere alaksız konular açılması
-açılan konuların konu ile alakası olmayan başlıklara sahip olması
-kurallara aykırı olmasına rağmen bas bas Crack vb verilmesi

kimi zaman HOŞ olmuyor.

netsinan
24-03-2006, 18:47   |  #10  
Yeni Üye
35 mesaj

kesinlikle mp3 warez creack serial v.b durumlarında ceza direk banlanma olmalı çünkü bu gibi durumlarda foruma kapanma cezanı geliyor forumtr.com (Türkiyenin en büyük Dünyanın en büyük 2. forumu) bir mp3 yayını yüzünden kapanmıştı ve yöneticilerin hiç birinin suçu yoktu gerçi buda MÜYAP 'ın ayıbı hatta birazdaha rahat söylemek istiyorum MÜYAP 'ın terbiyesizliği (internet bu kadar kısıtlanırsa tabiki ilerleme kaydedilmez)

ben bu yasak şeylerin verilmesinin doğru olduğunu söylemiyorum ama en azından bir uarı yapılırdı ( forumtr aptal değil ya mp3 orda kalsın )

ayrıca müyap yeterince bilgi vermiyor kullancılara

MÜYAP'a öfkem daha bitmedi TÜRK serverler'da paylaşım programlarının yayınlanması yasak zaten program sitesi yapan kişiler yabancı server alıyor peki müyap'ın amacı TÜRK serverlerin fakirleşmesimi???

(konu biraz saptı fakat okursanız alakalı olduğunu göreceksiniz o resimdeki admin yerine koyulan kişiyi MÜYAP ,user yazan yere SİTE SAHİBİ ,mod yazan yerede yine moderatör yada admin veyahut üye yaparsanız söylemek istediğimi daha açık anlarsınız!!!)

tonic
24-03-2006, 18:51   |  #11  
Yıllanmış Üye
1,220 mesaj

güzelmiş :)