Fotoğraf çeken yetenekli bir GPS sistemi

CHIP Online
22-05-2008, 12:08   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Hem GPS, hem medya aygıtı, hem de fotoğraf makinesi. Mobil kullanıcılar için pratik bir çözüm.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Foto ... S-sistemi_7015.html

Kaybolmak yok: Gittikçe daha makul rakamlara inen GPS fiyatları, bu kullanışlı aletlerin yaygınlaşmasına yardımcı oluyor. Mio C720 modeli, 4.3 inçlik ekranıyla kullanıcıya büyük bir görüş alanı sağlıyor.

Ürünün en ilgi çeken yanı, size yolunu göstermesinin yanısıra fotoğraf çekebilmesi. Çektiğiniz bir fotoğrafa atayabileceğiniz kordinatlar sayesinde o yere tek tıklamayla gidebilir yada başka birisine gösterirken Google Earth gibi bir program yardımıyla tam yerini de gösterebilirsiniz. Sizi Türkçe olarak yönlendiren ürün, tüm tam 35 ülkenin haritasını belleğinde barındırıyor. Üründe araç dışında yaya ve bisiklet modları da bulunuyor. Üzerinde bulunan kart girişi sayesinde resim ve video da yükleyebileceğiniz GPS’i dilerseniz kulaklıkla da kullanabilirsiniz.

Bluetooth özelliğine sahip bir cep telefonunuz varsa, ellerinizi kullanmadan görüşme imkanı da sunan ürünün kutusu içerisinde bir GPS’le birlikte kullanmak için neredeyse aklınıza gelen tüm aksesuarlar da çıkıyor. Ürünü kullanırken ne sokak bilgisinde ne de yönlendirme de herhangi bir sorun yaşamadık.

Sonuç: Oldukça zengin harita içeriğini eğlence ve diğer özellikleriyle birleştirerek kullanıcının hizmetine sunan bir GPS.

Bilgi için:
Albim – 0 216 469 23 00

Tüm konu: Fotoğraf çeken yetenekli bir GPS sistemi

İzleyin: Mio C720


Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizce şu anda GPS sistemlerinde bir patlama mı yaşanıyor, yoksa ürün çok, ama alan yok mu?