FotoLife İş İlanları

fotolifeik
02-09-2016, 14:45   |  #1  
fotolifeik avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2016

Profesyonel Fotoğrafçı İş İlanı Detayları

Profesyonel fotoğrafçı iş ilanı ile Fotoğrafçılık sektörünün öncü kuruluşlarından Foto life Bakırköy şubemizde görevlendirilmek üzere üniversitelerin Fotoğraf, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, İletişim, Görsel İletişim, Güzel Sanatlar, Gazetecilik, Tasarım ve diğer ilgili bölümlerinden mezun; reklam-tanıtım ajanslarında Fotoğrafçı olarak en az 3 sene çalışmış, ileri derece Photoshop bilgisine sahip, MAC sistemi ile çalışabilen; internet siteleri, kataloglar, e-ticaret siteleri, afiş ve diğer görsel uygulamalar için fotoğraf çekimi yapabilecek, Grafik programlar hakkında bilgi sahibi olan, tercihen İngilizce bilen Profesyonel Fotoğrafçı aramaktayız.  Profesyonel fotoğrafçı iş ilanları için yaratıcı, yenilikçi, motivasyonu yüksek, müşteri ilişkileri kuvvetli, fotoğraf ve görsel yenilikleri takip eden, takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine yatkın kişilerin başvuru yapmasını önemle rica ediyoruz. Profesyonel fotoğrafçı iş başvurusu çerçevesinde iş sorumluluğu ve ahlakına sahip olmayan, müşterileri ile iletişimini saygı ve sevgi çerçevesinde tutmayan kişilerin Foto life bünyesinde yer almamasına özen göstermekteyiz.

Profesyonel fotoğrafçı iş ilanı tanımını karşılayan adayların iletişim formu ve online başvuru yöntemleri ile bize ulaşmasını talep ediyoruz.

Grafiker İş İlanı Detayları

Grafiker iş ilanı ile Fotoğrafçılık sektörünün öncü kuruluşlarından Foto life Bakırköy şubemizde görevlendirilmek üzere üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel İletişim, Güzel Sanatlar ve Reklamcılık bölümlerinden mezun, en az 3 yıl web-reklam ajanslarında grafiker olarak çalışmış, ileri düzeyde Photoshop, Corel Draw, Illustrator, Dreamviewer, MAC kullanabilen, tercihen iyi derecede İngilizce bilen; banner, afiş, logo, katalog, dergi ve reklam tasarım çalışmaları yapmış ve yapacak Grafiker aramaktayız.

Grafiker iş ilanı için portfolyosu geniş, hayal gücünü tasarımlarına yansıtacak, yaratıcı, yenilikçi, motivasyonu yüksek, müşteri ilişkileri kuvvetli, dijital trendleri takip eden ve öğrenen, takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine yatkın kişilerin başvurmasını önemle rica ediyoruz. Grafiker iş ilanı kriterlerine uygun olarak iş sorumluluğu ve ahlakına sahip olmayan, müşterileri ile iletişimini saygı ve sevgi çerçevesinde tutmayan kişilerin Foto Life bünyesinde yer almamasına özen göstermekteyiz.
Grafiker iş ilanı tanımını karşılayan adayların iletişim formu ve online başvuru yöntemleri ile bize ulaşmasını talep ediyoruz.

Model İş İlanı Detayları – Manken İlanları

Manken iş ilanları ile Fotoğrafçılık sektörünün öncü kuruluşlarından Foto life Bakırköy şubemizde görevlendirilmek üzere daha önce Manken-Model-Fotomodel olarak çalışmış, tercihen bu alanda en az 3 sene deneyimi olan, 1.70 – 1.80 boyları arasında, Foto Life markamızın ürün, katalog, moda ve diğer çekim hizmetlerinde manken olarak görev yapacak; Temel ve İleri Atölye Fotoğrafçılık Eğitimlerimizde öğrencilerimizin uygulama çekimlerine yardımcı olacak foto-model ekip arkadaşları aramaktayız.

Manken iş ilanları için güler yüzlü, motivasyonu yüksek, insan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, yoğun ve esnek çalışma saatlerine ayak uyduracak kişilerin başvurmasını önemle rica ediyoruz. Fotomodel iş ilanları kapsamında iş sorumluluğu ve ahlakına sahip olmayan, öğrencilerimiz ve müşterilerimiz ile iletişimini saygı ve sevgi çerçevesinde tutmayan kişilerin Foto life bünyesinde yer almamasına özen göstermekteyiz.

Model iş ilanı tanımını karşılayan adayların iletişim formu ve online başvuru yöntemleri ile bize ulaşmasını talep ediyoruz.

Maaş ve İmkanlar

-Maaş + Prim + Yol + SSK imkanları.

-Pazar günü ve resmi tatillerde izin yapma imkanı. 1 yıl şirket bünyesinde çalışanlara 14 günlük tatil yapma hakkı.

-Çalışanlar yemek ihtiyaçlarını firma bünyesinde yer alan yemekhaneden karşılamaktadırlar.

-kadro ve pozisyonunda yükselme imkanları, görev ve sorumluluklara paralel olarak unvan ve ücret değişiklikleri sunulmaktadır.

Bizlere ulaşmak için aşağıdaki iletişim adresleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Adres: Hat Boyu Çıkışı Sk. No:32 Bakırköy İstanbul

Telefon: 0850 532 33 11

Email: info@fotolife.com.tr

Web: www.fotolife.com.tr