Ftp servera veri tabanlarını yükleyip harddisk gib

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
dervis
07-09-2005, 14:41   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Ftp servera veri tabanlarını yükleyip harddisk gibi kullanmak mümkünmüdür çok uğraştım aradım beceremedim..mesele şu
Ben ip adresi sabit olan ftp servera veri tabanlarını yükleyip zaten adsl e sürekli bağlı olan şirketin mağazası ve ana binasında bulunan deposundaki makinaları bağlamak istriyorum yani programı kurduğum yerden direk ip adresini vererek veri tabanlarına ulaşmak istiyorum indy ftp falan kullandım... yani kullanıcılar girdikleri kaydı ftp serverdaki veri tabanlarına kaydedecek  ama beceremedim...yardımlarınızı bekliyorum..
Not mağaza anyada depo konyada tek bağlantı ADSL ve ortadaki server(şirketin internet adresinin olduğu ftp)

microchip1
09-09-2005, 02:14   |  #2  
Yeni Üye
22 mesaj

bu şekilde veritabanalarına bağlanamazsın fakat indy nin ftp bileşenlerini kullanarak hdd gibi kullanabilirsin. Indy nin kendi örnekleri içersinde mevcut. Daha da yapamadım dersen ve beni uyarırsan sitemden yayınlarım kodları. Şu an aklımda değil

saygılar...

dervis
10-09-2005, 18:14   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

hocam bi yayınlarsan sevinirim...

alıntı:
Gönderen : microchip1

bu şekilde veritabanalarına bağlanamazsın fakat indy nin ftp bileşenlerini kullanarak hdd gibi kullanabilirsin. Indy nin kendi örnekleri içersinde mevcut. Daha da yapamadım dersen ve beni uyarırsan sitemden yayınlarım kodları. Şu an aklımda değil

saygılar...