Full Oyun Siteleri 2

Kapalı Hesap (217108)
31-10-2011, 17:06   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
286 mesaj

Sizlere daha öncede yazmıştım ama bu o yazımın devamı ...
 Sizler bana diyordunuz bu ülkede kimse bir oyuna 190 TL  vermez  . Yok asgarisi  var  bilmemnesi  var şusu var busu var . Neyse ne ben konuya döneyim . 

Düşünün siz Call of Duty ' nin sahibisiniz . 4 yıl uğraşıp sonunda BlackOps oyununu piyasaya verdiniz . Sonra bi tane uyanık bunu aldı . Çoğalttı . Ona buna 10 liraya sattı . Senin bu 4 yıllık emeklerin boşa gitti . Ne hissedersiniz ? Sizi bilmem ama ben o adama acayip kızarım . Şimdi bir kez daha düşünelim sizce böyle oyunların "Full Oyun Sitelerinde millete "Virüslü" (tabi hepsinde değil ) şekilde verilmesi güzel mi ? Örneğin ben dün herhangi bir fulloyun sitesine girdim ve bu adamlar "Oyunun Çalışıp Çalışmayacağına GARANTİ Vermiyor ... " Yıllar önce ben tam bir oyun kurduydum .  Elime geçen her oyunu en çok 3 günde bitirp bi kenara atardım . Bu oyunları da Full Oyun Sitelerinden indirirdim . Yine 4 kez denememde bu oyunlar bir türlü açılmıyordu . Ben de bıraktım ve "Oyun Oynamasam Da Yaşarım " diyerek hepsini bir çöpe doldurdum . Emek hırsızlığı yapmak istemediğimden tabi ki ! (Bunu Sizlere "HIRSIZ" demek için söylemedim ) Siz bunu nasıl yorumlarsınız bilmem . Bu kadar insanın emeğini hiçe saymak bence doğru değil . . .

Ayrıca bana yakın zamanda paylaşmış olduğum 2 tane "fulloyun" için yine bu linki hatırlıyormusun leptop diye gelmeyin çünkü ben onu kimse için değil arkadaşım için paylaştım ..

quEsa
31-10-2011, 17:38   |  #2  
quEsa avatarı
Yıllanmış Üye
158 mesaj

adam hakli beyler..

cbilgen13
31-10-2011, 18:34   |  #3  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,441 mesaj

isteyen istediği şekilde kullanır ister gider parasını yatırır orjinal alır, ister virüslü olup olmadığını düşünmeden gider kaçak alır.. derdi tasası sana mı kaldı bu adamların... kul hakkı meselesine gelince herkesin günahı boynuna... ikinci kez konuyu açmanda ki amaç nedir ben çözemedim.. çok zoruna gidiyorsa kaçak kullanım ararsın gerekli yerleri adamı yaka paça alırlar mı? para cezası mı yazarlar orası yetkililere kalmış sende rahat edersin, oyun yapımcılarıda...

hilalbüşra
02-11-2011, 09:40   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

bence haklısın leptop (cbilgen13) siz yanlış düşünüyosunuz bence ama beni yanlış anlamayım benim düşüncem bu

cbilgen13
02-11-2011, 11:29   |  #5  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,441 mesaj

"siz yanlış düşünüyorsunuz" yanlış olan tarafı neymiş yazdıklarımın...