Futbolu Goley'de Yaşa ve Oyna

GoleyJa
03-05-2014, 18:04   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: May 2014

Goley İle Online Futbol Keyfi 
Futbol oyunu serverlerin tamamen ücretsiz ve Türkçe bir şekilde oynayabilecekleri MMO türünde eğlenceli bir online futbol oyunu olan Goley oyununu sizde deneyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken takımınızı seçip daha sonra formanızı belirleyip oyuncuları seçmek. Oyuncuların sahaya dizilişinden taktiğe kadar her şeyi siz belirliyorsunuz. Oyunu tıpkı FIFA veya PES oyunlarındaki gibi yön tuşları + QWEASD tuş kombinasyonlarıyla oynuyorsunuz. 


Goley Nedir? 
Oyuncuların kendi arkadaşları veya diğer çevrimiçi oyuncularla birlikte sınırsız futbol deneyimini yaşayabilecekleri Goley, her yaştan kitleye hitap ediyor. 


İçerisinde bulundurduğu dünyaca ünlü futbolcuları ve teknik adamları ile birlikte yeşil sahalara çıkan Goley,kendi oyun türü arasında sayılı örneklerden. 


Türkçe içeriğinin yanı sıra Türk spikerin de yer aldığı Goley, bir ilki yaratmış oldu. Türkiye'nin önde gelen spikerlerinden Sabri Ugan, oyunu tamamen Türkçe seslendirdi. Goley için kayıt stüdyosuna giren Sabri Ugan'ın videosunu buradan izleyebilirsiniz. 


11'e 11 futbol keyfini yaşatan Goley'de, daha önce hiçbir MMO futbol oyununda görülmemiş gol sonrası sevinçler yer alıyor. Bu sevinçlerin başında Horon ve Timsah yürüşü ön planda. 


Hemen kayıt olmaki için http://www.goley.com adresine beklerim.