G-Data İle Çalışacak AntSpyware Arıyorum...

kyotoprotokolü
07-04-2010, 17:51   |  #1  
kyotoprotokolü avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,327 mesaj

Arkadaşlar herkese mehaba...
Bende KIS 10 vardı Fakat 30 günlük deneme sürümüydü. Daha sonra KIS 'ı silip Chip dergisinin de vermiş oluğu G-Data ya geçtim.
(Seçimi Nasıl değerlendiriyorsunuz???)

Kaspersky ile birlikte SpywareDoctor kullanıyordum. Ve sorun Çıkmıyordu.

Ama SpywareDoctor + G-Data ile kullanmak istedim O zaman da İnternete bağlanma sorunlarım Çıktı ve bilgisayar Ciddi derecede kasmaya başladı.(Açıldıktan sonra 60sn. kadar beklemem gerekiyordu ve programlar yavaş ilerliyordu.)
İnternete Bağlanma sorunu neden çıkmıştır anlamadım. Acaba çakıştı mı iki program. Kaspersky ile hiç birşey olmamamıştı.

Bildiğim kadarıyla G-Data da AntiSpyware yok. G-Data ile uyumlu çalışacak, sistemi kasmayacak, etkili bir anti spyware arıyorum.

G-Data İle bir spyware kullananlar varsa veya G-Data ile uyumlu çalışacak bildiniz AntiSpyware programları varsa Söylereniz sevinirim.
Herkese Teşekkürler

alpagun
07-04-2010, 18:31   |  #2  
alpagun avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
492 mesaj

GData Antivirus programının spyware koruması da mevcuttur. Ek bir güvenlik yazılımına ihtiyaç yoktur. Güvenle kullanabilirsiniz.

Son Düzenleme: alpagun ~ 07 Nisan 2010 18:32
KOBRRA
07-04-2010, 18:37   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
279 mesaj

GData her yönüyle başarılı bir güvenlik yazılımıdır.Başka bir güvenlik programıyla beraber kullanmanıza gerek yoktur.Yinede kullanmak isterseniz Spybot Search&Destroy programını öneririm.Çakışmayacağını düşünüyorum.İşte linki;  

zrgnlr04
08-04-2010, 10:24   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
977 mesaj

AntiSpyware zaten saçmalık da ,onun yerine iyi bir HİPS düşünün.Ve tabii bir de + bir de AntiMalware iyi gider.Şu sıra Ad-Aware Free AntiMalware ücretsiz. http://www.lavasoft.com/products/ad_aware_free.php
 https://www.chip.com.tr/forum/hips-nedir_t96129.html

Son Düzenleme: zrgnlr04 ~ 08 Nisan 2010 10:28