G41M COMBO(GIGABYTE)alınacak,tır toptan adetlı ıst

suheyl-34
22-04-2011, 04:48   |  #1  
suheyl-34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
412 mesaj

selam degerlı  arkadaslarım
aradıgımız urun  budur  adetlı alınacaktır teklıflerınızı beklıyorum bu konu ıle ılgılı kısıler
suheyl-34 gurubu
bılge adam
balıkman
balık adam
ve dıger uyelerımız pazarlık edebılır fıat verebılır alım satım yapabılır
saygılarımla
/////////kapo//////////////////////// BU ILAN TICARI DEGIL,DIR
dıyer aynı es degerde olanlar ıcın gorusulur

Son Düzenleme: suheyl-34 ~ 22 Nisan 2011 16:02
Erşah
22-04-2011, 16:30   |  #2  
Erşah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
2,183 mesaj

Özel mesaj kutunuza bakar mısınız?

suheyl-34
22-04-2011, 17:07   |  #3  
suheyl-34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
412 mesaj
Alıntı: Erşah  
Özel mesaj kutunuza bakar mısınız?
okudum cevapladım
selamlar
//////////////////////////////kapo///////////////////////////////////////

Erşah
22-04-2011, 18:28   |  #4  
Erşah avatarı
Yıllanmış Üye
2,183 mesaj

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/22/8599.jpg   elimde var.Sıfırdır.Kutulu.Garantili.4 ay önce alındı.

suheyl-34
22-04-2011, 18:56   |  #5  
suheyl-34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
412 mesaj
  elimde var.Sıfırdır.Kutulu.Garantili.4 ay önce alındı.
selam ersah kardesım kac adet var alalım hemen garantılerı varmı ıst elden alıs verıs
nakıt veya takas mal cok her turlu anlasma ımkanı ıster nakıt ıster takas yok yok
goruselım (ıslemcın varsa dusunursen alırım )
selamlar
-------------------------------------------------------------------------
79/dan berı hızmet 7/24-----05462066240------kaptan electronıc------
arızalı -p-4 kasaları
arızalı anakartları
arızalı harddısclerı
anakart rem ıslemcı komple takımları alırım (BAKIM VE TAMIRLERINI YAPARIM )

Son Düzenleme: suheyl-34 ~ 22 Nisan 2011 19:52
Erşah
22-04-2011, 22:14   |  #6  
Erşah avatarı
Yıllanmış Üye
2,183 mesaj

Abi şu an onu satamam çünkü kasaya takılı.Ama elimde MSI G31M3 V2 var.Herşeyiyle birlikte ama garantisi yok. http://www.msi.com/product/mb/G31M3-L-V2---G31M3-LS-V2.html
Abi 40TL'ye İstanbul içi elden bırakırım.   

Son Düzenleme: Erşah ~ 22 Nisan 2011 22:18
suheyl-34
23-04-2011, 06:31   |  #7  
suheyl-34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
412 mesaj
Abi şu an onu satamam çünkü kasaya takılı.Ama elimde MSI G31M3 V2 var.Herşeyiyle birlikte ama garantisi yok. http://www.msi.com/product/mb/G31M3-L-V2---G31M3-LS-V2.html
Abi 40TL'ye İstanbul içi elden bırakırım.   

selam
ıyı sabah,lar kardesım anakartta oncelık olarak cambo,ya karar verıldı gurup uyelerı tarafından
sıtede gormusundur benım makınayı kasa arıyorum dıye olan ılan benım ne o camboyu satmaktan vazmı gectın bu kart konusunda kımseyı yonlendır,mıcem gerek fıat gerek kullanım acısından bılırsın hep fıat,lar
konusunda yorum yaparım sımdı soyle soyluyım benım gurubum karadan tanıdık tanımadık 60 kısı cıvarı
bu kardeslerım
2- makınadan cıkmaktalar
1ıncı makına bılge adamın makınası
2ıncı kıvırcık lakabı olan
3cuncu balık adam (man )
olan doslarım toplam 60 tane kayıtsız uye sıtemızde dolasır kurallara baglı kalarak alıs verıs yorum yapar
ılla bırı bu konuya yorum yapacaktır benım yorum yapmam su an tıcaret ahlakına aykırı olarak goruyorum
kardesıme sunu soyluyeyım cambo ıcın pazarlık yapılır alınır at deve dıgıl garantılı olusu veya sıfır gıbı
pıyasa fıyatı 2 elı bellı sorun teskıl etmıyo uc bes anlasılır sorun olmaz ama dıger kart,larda desdek verdıgı
ıslemcı ve rem olsun ıs farklasıyor her keze her seye yalan soylersın ama electronı,ge asla cunku yemez
onun ıcın hem ılerı tarıhlı bır sey olsun dıye hem doslarımın madur olmasın dıye bu ana kartı tarafımdan
sectım bıraz bılgıme dayanarak taktır edersınkı dosluk 1 planda para 2 planda gelır ve bu gurubu denedım tart,tım onun ıcın kurdum hıııııı arada yaramazlık yapan,lar olucaktır onlarıda makına moderatorlerı
gerekenı yapıcaktır soylemeye gerek yok hepsı ıyı cocuklar hepsıne kefılım ben
sımdı bu yazıyı okuyan bır kac kardesım soyle dıyebılır ve dusune,bılır madem bukadar kalabalıksınız
gıdın sıte kurun kardesım o zaman dıyıcekler evet kurabılırdım her halde o kadar bılgıye hayızımdır
taktır edersenız ama kurmadım benı bılenler kac senedır bu ıslerle ugrastımı bılırler uzun uzun anlatmıcam gerek yok tek kelıme aramıza yabancı neıydı belırsız adamları almamak amac o cunku benım
doslarımla ılıskılerımız gayet ıyı bunu bozmamak adına sıte kurmadım ste kursaydım bır suru tanımadık
yoldan gecen her adam uye olucak gelıcek yuru lan kufur kafır edıcek ben zaten sınırlı adamım gıt
adamı bul band et falan ugras dur ben 80/90 yıllarda sıte kurmadım 46 yasından sonra hıc urasamam kendını bılmez adamlarla kı benı bılen bılır bır adamı yaklasık 24 saat ıcınde yakalarım bunuda soyluyeyım
evet kardesım gelelım mevzumu,za senın bu anakart,ta ıslemcı rem olsa benım gurup,ta alıcı cıkıcaktır
sanırım cunku cogu bu ıslerden uzak hatta aralarında electronıc le ugrasan yok sadece gorduklerın,den
oturu electronıc merak,ları var ama temel olmadıgından bılgısız,ler
evet kardesım yorumlarını beklıyorum
selamlar
suheyl-34 gurubu
bılge adam
kıvırcık
balık adam
balık man
uyelerımız alım satım yorum yaparlar (kodlarını kullanan doslar pazarlık yapar mal alır ve satar )
                              DIKKAT                            BU ILAN TICARI DEGILDIR
////////////////////////////////////////KAPO ///////////////////////////////////////////////////////