g5 artık türkiyede

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
safri
07-12-2004, 11:06   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
278 mesaj

Apple'ın Türkiye distribütörü Bilkom, kişisel bilgisayar Power Mac G5'i Türkiye pazarına sundu. Bilkom, Apple tarafından üretilen çift işlemcili Power Mac G5'in tasarımcılar, video ve ses yapımcıları, bilim adamları, araştırmacılar, oyun geliştiricileri gibi yoğun işlemci kullanımına ihtiyaç duyan kişiler ve şirketler için bir çözüm olabileceğini açıkladı.

G5 ürün grubu çift işlemcili ve 1.8GHz, 2.0 GHz ve 2.5 GHz modelleri var

elbette fiyatlar oldukça kazzuk yukardaki sıraya göre 2.449, 2.899 ve 3.449 Euro artı KDV yani ilki 2890 euro kdv dahil,3409 euro ikincisi,en kazuğu olan 2.5 modelse 4070 eyro yapıyor gendileri...

bütün hepsinde DVD yazabilen sürücü(DVD-R/CD-RW)var ve modellere
AirPort Extreme ve Bluetooth da eklenebiliyor.
Parası olan için ne güzel gerçi ben bir iki defa denedim g4 ü abi işletim sistemi bir karışık gerçi çok şık bir kasa wxga ekran ortada bir tane kablo yok harika ama, ama işte...Kolay gelsin

jaina
10-12-2004, 19:09   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,406 mesaj

sen su monitürn arka kısmına kasanin tamaminin girdigi sistemdenn baheettin galiba.
valla ramamen hak veriyorum parasi olan icin harika hem tv hem pc hemde hic yer kaplamiyor kablo yok. harika bisi bence. ama cok cok cok pahali :D

ibrahimn
10-12-2004, 20:53   |  #3  
Yıllanmış Üye
391 mesaj

Bu tür aletleri almak için parayı hiç acımadan kullanmak lazım ki bunu Türkiye'de yapabilecek kesim fazla diil.