Galaxy Mini Wifi Sorunu Acil!

sahinerkin
08-12-2012, 19:20   |  #1  
sahinerkin avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 1
76 mesaj

Galaxy Mini telefonum var. Daha önce evdeki internete bağlanabiliyordum. Bugün denediğimde hata verdi. Ağı seçip şifreyi girip bağlana bastığımda önce "Kimlik doğrulanıyor..." diyor. Ondan sonra bağlanmadan direk "Bağlantı kesildi" diyor. En sonunda ağ devre dışı deyip başa dönüyor. Ekran görüntüleri:

Sorunum böyle lütfen yardım edin. Onlarca sitede aradım hiçbirinde cevabı bulamadım. Burada cevabı bulabileceğimi düşündüm. Benim sorunum değil diyerek geçmeyin. Lütfen yardım edin.
Android versiyonum 2.3.6 Gingerbread

Edit: Sorun çok önce halledildi edit yapmayı unutmuşum şifreyi yanlış hatırlamışım :D Hatta sorun halledildi üstünden çok zaman geçti yeni telefon aldım şu an onu kullanıyorum :D

Sistem Bilgilerim
Son Düzenleme: sahinerkin ~ 04 Haziran 2013 17:40
makdemir13
03-01-2013, 01:23   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj

daha once agınıza baglandıysanız; telefondan "agı unut" u secıp yenıden baglanmayı deneyebılırsınız. eger bu ıslemı yaptıysanız, modem arayzunden wifi ayarlarınızı (wifi modu, kanal modu, kımlık dogrulama turu vb..) yenıden yapılandırmanız gerekcektır.. 11818-11820 yı aradıgınzda bu ıslemler ıcın yardımcı oluyorlar.. gerekırse uzak baglantı salgayarak ıslemlerı kendılerı yapıyorlar..