Galaxy Note 3 göründü!

CHIP Online
11-06-2013, 19:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Samsung'un merakla beklenen yeni Note modeline ait olduğu söylenen ilk kareler internete sızdı...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/galaxy-note-3-gorundu_40903.html

Resimlerle: Galaxy S4'e en iyi alternatifler

Samsung'un mobil cihazlarına ilişkin haberler paylaşan SamMobile sitesi, firmanın merakla beklenen Galaxy Note 3 modeline ait olduğunu iddia ettikleri fotoğraflar yayınladı. Fotoğraflarda da görüldüğü üzere telefonun ekranı beklendiği gibi devasa boyutlarda. Telefonun kasasının köşeleri ve çerçevesi, bir diğer beklenen model olan Galaxy Mega 6.3 değil de Note 3 olduğuna işaret ediyor.


Site, yaptıkları incelemelerin, telefonun Full HD çözünürlüklü bir ekrana sahip olduğunu gösterdiğini belirtiyor. Telefonun 5,99 inç boyutlu AMOLED ekrana, 13 megapiksel kameraya, sekiz çekirdekli ya da Snapdragon 800 işlemciye sahip olması bekleniyor. Android 4.2.2 ya da 4.3 işletim sistemine sahip olacak olan telefonda Samsung TouchWiz Nature UX arabirim bulunması bekleniyor.


Prototip bir model olduğu söylenen fotoğraflardaki telefonda ne gibi SPEN işlevleri olduğu henüz anlaşılabilmiş değil. Samsung'un cihazla ilgili resmi tanıtımı, 6 Eylül'de Berlin'de düzenlenecek olan IFA 2013 etkinliğinde yapması bekleniyor.

Tüm Konu: Galaxy Note 3 göründü!

Resimlerle: Galaxy S4'e en iyi alternatifler

Kaynak: www.chip.com.tr