Galaxy S3 Android 4.2.2 güncellemesi testte!

CHIP Online
26-06-2013, 13:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Galaxy S4'ün işlevlerini Galaxy S3'e getirecek güncelleme ortaya çıktı, biz de onu denedik!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/gal ... i-testte_41151.html

Resimlerle: Bu 5 cep, belki de hiç olmayacak!

Galaxy S3 için Ağustos'ta indirmeye sunulacak Android 4.2.2 güncellemesi, Galaxy S4'ün birçok özelliğini S3'e getirecek. Beklemek istemeyen S3 sahipleri, güncellemeyi şimdiden indirip ceplerine yükleyebiliyorlar.

Galaxy S3 için son test aday sürümü olacağı düşünülen I9300XXUFME7, birçok hata onarımı ve küçük geliştirmeyle geliyor. Yeni eklenen veya gözden geçirilen işlevler arasında Galaxy S4'ten tanıdığımız kilit ekranı, S-Voice işlevleri ve gelişmiş ses denetimi var.

Ağustos'a kadar beklemek istemeyen ve bir miktar riske girmek isteyen kullanıcılar, Sammobile'ın indirmeye sunduğu en son firmware'i buradan indirip yükleyebilirler. Sammobile.com'un bu firmware'i İsrailli bir ağ operatöründen elde ederek kullanıma uygun hale getirdiğini söyleyelim.


ROM ile yaptığımız testlerde bazı özelliklerin eksik olduğunu tecrübe ettik. Örneğin S4'teki Akıllı Kaydırma, S3'e gelmemiş görünüyor. Denemelerimizde yeniliklerin TouchWiz'deki görsel değişiklerle kısıtlı olduğunu tecrübe ettik, ancak final sürümde bazı değişiklikler olabilir. Bunun yanında kilit ekranı widget'ları gibi Android 4.2 özelliklerini kullanabilmek için, onları öncelikle etkinleştirmeniz gerekiyor. Uyarı çubuğunda ise faydalı olacağını düşündüğümüz yeni bir Hızlı Ayarlar düğmesi görünüyor.

Tüm Konu: Galaxy S3 Android 4.2.2 güncellemesi testte!

Resimlerle: Bu 5 cep, belki de hiç olmayacak!

Kaynak: www.chip.com.tr