Galaxy S3'e can geliyor

CHIP Online
14-03-2013, 14:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Samsung, Galaxy S4 ile beraber hiç de beklemediğimiz bir sürpriz daha yapabilir mi?

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/galaxy-s3-e-can-geliyor_39178.html

Resimlerle: Xperia Z ve Galaxy S3 karşı karşıya!

Samsung'un yeni bombası Galaxy S4'ün resmi tanıtımını yapmaya hazırlandığı şu günlerde, serinin önceki modeli S3'ün yenileneceği haberleri geldi. Sektöre dair son haberleri herkesten önce duyurmasıyla ve çoğu zaman asılsız çıkan iddialarıyla tanınan Eldar Murtazin'e dayandırılan söylentiye bakılırsa S3, yeni bir pile ve ekrana sahip olacak, kablosuz dolum özelliği sunacak.


Telefonun ekranının da yenileneceği iddia ediliyor ancak şu aşamada ayrıntılı bilgi verilmiyor. Yeni S3, 2400 mAh gücünde yeni bir pile sahip olacak ve kablosuz dolum teknolojisini destekleyecek. Kablosuz dolum, S4 gibi değiştirilebilir kapaklar aracılığıyla mı yoksa başka bir şekilde gerçekleştirilecek, henüz bilinmiyor.


Daha önce sektöre dair pek çok isabetsiz tahminde bulunmuş olan Murtazin'in Galaxy S4'le ilgili atlatma haberleri doğru çıkmıştı. Yeni S3'ün ne zaman piyasaya sürüleceğine dair henüz bir bilgi verilmiş değil. Ancak Samsung'un S4'ün piyasaya çıkışını gölgelememek adına bir süre bekleyeceğini tahmin ediyoruz.

Tüm Konu: Galaxy S3'e can geliyor

Resimlerle: Xperia Z ve Galaxy S3 karşı karşıya!

Kaynak: www.chip.com.tr