Galaxy S3 hakkında tüm gerçekler!

CHIP Online
13-05-2012, 00:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Galaxy S3'ü denedik, sunduğu yenilikleri inceledik... İşte Samsung'un yeni amiral gemisi...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/gala ... ercekler_33580.html


Resimlerle: Samsung Galaxy S III resmen tanıtıldı!

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Samsung Galaxy S III, donanımsal özellikleriyle hayal kırıklığı yaşatmazken birçok yazılımsal yenilik de sunuyor. CHIP Online olarak Galaxy S III'ü deneme fırsatı bulduk. Samsung'un yeni amiral gemisi, gerçekten yeni bir hit olmayı hak ediyor mu? Cevabını bu makalemizde bulacaksınız.

Galaxy S III'ü elinizde tutmak

Yeni Galaxy S III'ün boyutunun büyüdüğünü söylemeliyiz. Cep 136.6 x 70.6 x 8.55mm boyutlarına ulaşmış bulunuyor. Galaxy S II hakkında yapılan en önemli eleştirilerden bir tanesi, telefonun yüksek ücretine rağmen plastik bir kasaya sahip olmasıydı. Galaxy S III'ün daha kaliteli bir maddeden oluşmasını bekliyorsanız, bu konuda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz, zira yeni cebin de dış kısmı gördüğümüz kadarıyla plastikten oluşuyor. 133 gram ağırlığındaki cebin boyutuna göre hafif olduğunu söylemeliyiz.

Maliyetten veya ağırlıktan tasarruf etmek isteyen Samsung, Galaxy S III'de önceki sürümünde olduğu gibi rahatlıkla bükülebilen, çok ince bir pil kapağı kullanmış. Pile rahatlıkla erişebilmek, normal boyuttaki SIM kartı slotu ve microSD kartı slotu, cebin avantajlı özelliklerinden.

Tüm konu: Galaxy S3 hakkında tüm gerçekler!

Resimlerle: Samsung Galaxy S III resmen tanıtıldı!


Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Galaxy S III sizi heyecanlandırmayı başardı mı?