Gameloft adını duyurmaya devam ediyor!

CHIP Online
24-08-2013, 17:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Önde gelen oyun firması, Windows 8 ve Windows Phone 8 için iyi haberi verdi!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/gam ... m-ediyor_42238.html

Gameloft, Microsoft Windows 8 ve Windows 8 telefonlar için yayınlayacağı başlıkları açıkladı.


15 Gameloft oyunu Microsoft platformlarına gelmek için hazırlanıyor. Gameloft ve Microsoft Corp. üç gün önce, önümüzdeki 12 ay içinde Windows 8 ve Windows 8 telefonlarda yayınlacağı 15 başlığı açıkladılar. Asphalt 8: Airborne bu başlıklar arasında ilk sırada yer alırken, Dungeon Hunter 4 ardından takip edecek güçlü başlıklar arasında.


Gameloft farklı türlerdeki oyunları sırayla yayınlayıp, Windows platformların çoklu donanım yapılandırmasından da faydalanarak oyunların heyacanlı özeliklerini Windows ve Windows telefonlarda sergileme fırsatı bulacak. Toplamda 15'i bulacak olan Gameloft oyun yağmurunun 10 tanesi Windows telefonlar için 2013'de yayınlanmıştı. 11. olarak yayınlanacak oyunu tahmin edip, heyecanla beklemek siz oyuseverlere kalıyor.


Gameloft ve Microsoft Asphalt 8: Airborne'u hala devam etmekte olan Gamescom'da Windows 8 cihazlarda medyanın gösterimine sunmuş durumda.


Asphalt 8: Airborne ve Dungeon Hunter 4 dışında, diğer yayınlanacak olan oyunlar ise Despicable Me: Minion Rush, Total Conquest, Six Guns ve UNO & Friends.


2013 sonuna kadar tamamlanması beklenen bu oyunların ardından yeni başlıklar 2014'de kendilerini belli edecek.

Tüm Konu: Gameloft adını duyurmaya devam ediyor!

Kaynak: www.chip.com.tr