Gates ve Jobs: Birbirlerini seviyorlar mı?

CHIP Online
16-02-2010, 15:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

İki dev ismin birbirleri hakkında ne düşündüğünü hiç merak ettiniz mi? İşte şaşırtıcı açıklamalar...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/gate ... orlar-mi_18251.html

Resimlerle: Win-MacOS: Kim kimden ne aldı?

Apple'ın CEO'su Steve Jobs, iPad için "Yaptığım en heyecanlı şey oldu" dedi. Microsoft'un eski yöneticisi Gates, yeni açıklamasında iPhone'un aksine, Apple iPad'in "Keşke ben yapsaydım" diyeceği bir ürün olmadığını söyledi.

Eski iki dost, eski iki düşman; Microsoft ve Apple iki dünya devi şirket ve kurucuları olan Bill Gates ve Steve Jobs iki çok önemli figür.

Bilişim teknolojilerine yön veren iki liderin atışmaları ve tartışmaları geçmiş olaylara damgasını vurmuştu. Birbirlerini ağır eleştirdikleri de övdükleri de oldu. Sonuçta Steve Jobs, Apple'ın başına döndü, Bill Gates ise emekli olup kendisini vakıf işlerine adadı. Ancak açıklamaları hala ağırlık taşıyor

Peki bu iki önemli isim birbirleri hakkında neler söylemişti? İşte Bill Gates'in bu haftaki sözleri bu konuyu tekrar gündeme getirdi.

Tüm konu: Gates ve Jobs: Birbirlerini seviyorlar mı?

İzleyin: Apple Farki

Resimlerle: Win-MacOS: Kim kimden ne aldı?

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: İkili dost mu? Düşman mı?

frozen
16-02-2010, 17:02   |  #2  
frozen avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
776 mesaj

Allah aşkına birisi bana söylesin. Google'ın neyse -Gördüğüm en yenilikçi kuruluş olduğu için- ama Apple'ın kopyalamaya değer nesi var ki bu adamın ağzından kopyalama lafı düşmüyor. Gerçekten anlayamıyorum.