Geçmişten günümüze büyük "fail"ler

İzmirlifare
28-04-2012, 15:05   |  #1  
İzmirlifare avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 37
1,391 mesaj

KONUYU DAĞITMADAN , GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE YAZILIM,DONANIM BAŞARISIZ GİRİŞMLERİNİZİ VEYA GİRİŞİMLERİ YAZAK. MAKSAT EĞLENMEK Kahkaha

3 FAİL BİR ARADA....-
BİLGİSAYAR TOPLADIĞIM GÜN , İZMİR İN DİĞER UCUNA GİTMEM GEREKTİ...

NEYSE GİTTİM ALDIM PARÇALARI EVE DÖNÜYORUM. HADİİİ ASANSÖRDE KALDIM 1.5 SAAT. BİRDE APARTMANIN KEDİCİĞİ VAR. ODA ZEMİNDEYDİ. SÜT İÇİREM DEMİŞTİM. KEDİ BİLGİSAYAR BEN VE 1.5 SAAT... HAVA SICAK YAZ GÜNÜ ASANSSÖR HAVASIZ KEDİ HİPERAKTİF BEN ASOSYEL BİTKİN... NEYSE ELEKTRİK BİŞEYİ BİŞEY OLMUŞ ASANSÖRÜN USTALAR FALAN GELDİ ÇIKTIM EVE ADIMIMI ATTIM. ----(FAİL 1)---- HADEEEE... İŞLEMCİ MACUNUNU UNUTTUM... BU SEFER MERDİVENİ KULLANARAK APARTMANDAN TEK PARÇA ÇIKIP VATANIN YOLUNU TUTMAM GEREKTİ.----(FAİL 2)---- UZUN BİR SIRA BEKLEMENİN SONRASINDA EVE GELİP BİLGİSAYARI BİRLEŞTİRDİM. HEMEN ARDINDAN EMEKTAR DVD ROM ÇAKMA WİNDOWS DVD'Mİ OKUMADI... İLLALLAH GELDİ , BU SEFER VATAN YERİNE ARKADAŞIMDAN DVD ROM ÖDÜNÇ'ALMAM GEREKTİ. HALADA BENDE DVD'ROMU NEYSE BİLGİSAYARI AÇTIM. SİFTAH YAPAMADAN YORGUNLUKTAN UYUYAKALMIŞIM...----(FAİL 3)----

NE HİKMETSE O GÜN OKUMAK İSTEMEDİĞİ DVD'Yİ BUGUN OKUYOR ROM..
ŞAHSEN BENİM MACERALARIM BÖYLEDİR... BİR ARALAR GİDİP İADE EDİP PRO2000 ALMAYI BİLE DÜŞÜNDÜM...

YAZIN SİZDE UTANMAYIN YAV MC-AMD BİLE UTANMIYOR  AÇIKLIYOR. WİNDOWS 98 REZALETİ..AMD FX REZALETİ... GAVURLARIN DEĞİMİYLE"EPİC FAİL" Gülümseme

ccc KINAŞLI ccc
28-04-2012, 15:40   |  #2  
ccc KINAŞLI ccc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 8
1,653 mesaj

Yok kardeş bizim PC ile ilgili bi maceramız olmadı Üzgün malesef daha ben o kadar zevkli bi macera yaşamadım :D :D d ;D, d:D: F: d: :F: :  :d; :d:D : : :d.:  <----- bilgisayarrın tuşları bozuld Kahkaha

İzmirlifare
28-04-2012, 15:42   |  #3  
İzmirlifare avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,391 mesaj

ODA GÜZEL Gülümseme SORMA KARDEŞ YA O KADAR ZEVKLİYDİ Kİ HELE KEDİCİKLE O 1.5 SAAT OOOF Kahkaha

ccc KINAŞLI ccc
28-04-2012, 15:54   |  #4  
ccc KINAŞLI ccc avatarı
Yıllanmış Üye
1,653 mesaj

KahkahaKahkahaKahkaha yaw benim merak ettiğim 

APARTMANIN KEDİCİĞİ VAR. ODA ZEMİNDEYDİ. SÜT İÇİREM DEMİŞTİM.
demiştin süt verdinmi bari yazmamışsın oraya :D

okankaan38
28-04-2012, 16:00   |  #5  
okankaan38 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
333 mesaj

boş boş durmasaydın bari kedicikle cs atsaydın asansörde xD

ccc KINAŞLI ccc
28-04-2012, 16:04   |  #6  
ccc KINAŞLI ccc avatarı
Yıllanmış Üye
1,653 mesaj

Yok aga kedicik ne anlar CS 'den aslında oynayabilirde ha bide hiper aktifmiş ki :D :D :D
terörist olur biyeri eşer eşer bombayı oraya gömer :D sonra ;

Terorist Win !!!

Banned
28-04-2012, 16:37   |  #7  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 10
2,369 mesaj

Yeni bir ekran kartı aldığımda DVI-VGA dönüştürücü yoktu içinde malesef 1-2 gün onu aradım kartı kullanamadım...
sonra buldum mu buldum ama bozuk çıktı bir tane daha bulmaya çıktım ve sonunda buldum neyse bu sefer de DVD-ROM çalışmıyor herhalde kabolosu çıktı Yeni driver indirdim.(tabi cd sinden indiremedim)
11.8 C ve driver inince pc de renkler kaydı sanırım driver den dedim ve kartı çıkardım onboard ile sildim ve aynı hatayı bir daha yaptım tekrar yükledim ve aynı sorun.Kartı çıkarıp tekrar sildim Bu sefer Sitesinden son driver olan 12.3 ü indirdim sorunsuz açıldı ama bu seferde oyunlarda mavi ekran verdi :D okuduğuma göre bu driverlerde sorun varmış karşılaşan varmış ve 11.12 yi yükledikten sonra derin bir ohhh çektim ve oyunlara daldım :)

İzmirlifare
28-04-2012, 17:44   |  #8  
İzmirlifare avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,391 mesaj
Alıntı: ccc KINAŞLI ccc  
KahkahaKahkahaKahkaha yaw benim merak ettiğim 

demiştin süt verdinmi bari yazmamışsın oraya :

verdim macun almaya giderken bıraktım gitti bahçeye :D

İzmirlifare
28-04-2012, 18:08   |  #9  
İzmirlifare avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,391 mesaj
Alıntı: Artisit Genç  
Yeni bir ekran kartı aldığımda DVI-VGA dönüştürücü yoktu içinde malesef 1-2 gün onu aradım kartı kullanamadım...
sonra buldum mu buldum ama bozuk çıktı bir tane daha bulmaya çıktım ve sonunda buldum neyse bu sefer de DVD-ROM çalışmıyor herhalde kabolosu çıktı Yeni driver indirdim.(tabi cd sinden indiremedim)
11.8 C ve driver inince pc de renkler kaydı sanırım driver den dedim ve kartı çıkardım onboard ile sildim ve aynı hatayı bir daha yaptım tekrar yükledim ve aynı sorun.Kartı çıkarıp tekrar sildim Bu sefer Sitesinden son driver olan 12.3 ü indirdim sorunsuz açıldı ama bu seferde oyunlarda mavi ekran verdi :D okuduğuma göre bu driverlerde sorun varmış karşılaşan varmış ve 11.12 yi yükledikten sonra derin bir ohhh çektim ve oyunlara daldım :)
güzel maceraymış :D

Banned
28-04-2012, 18:24   |  #10  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 10
2,369 mesaj
Alıntı: İzmirlifare  
güzel maceraymış :
evet hiç unutmam :D

dabbe1
28-04-2012, 18:49   |  #11  
dabbe1 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
2,665 mesaj

AMD FX serisi fiyasko değildir asıl fiyaskoları intel yaşatmıştır... PENTIUM 4 en büyük kanıtı sadece 6 ayda 2 soket değiştirdi toplamda 3 soket kullandı... hala ısınma sorunu ile efsane olarak biliniyor...

ccc KINAŞLI ccc
28-04-2012, 20:08   |  #12  
ccc KINAŞLI ccc avatarı
Yıllanmış Üye
1,653 mesaj
Alıntı: dabbe1  
AMD FX serisi fiyasko değildir asıl fiyaskoları intel yaşatmıştır... PENTIUM 4 en büyük kanıtı sadece 6 ayda 2 soket değiştirdi toplamda 3 soket kullandı... hala ısınma sorunu ile efsane olarak biliniyor...
Kardeşim burda AMD intel kavgası yapılmıyo Herhal yanlış yire yazdın yanıtı bari burda AMD itel kavgası yapılmısın

ccc KINAŞLI ccc
28-04-2012, 20:10   |  #13  
ccc KINAŞLI ccc avatarı
Yıllanmış Üye
1,653 mesaj

Bide ben yazam mı ilk format deneyimimi :D

İzmirlifare
28-04-2012, 20:14   |  #14  
İzmirlifare avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,391 mesaj
Bide ben yazam mı ilk format deneyimimi :
yaz yaz :D :D

ccc KINAŞLI ccc
28-04-2012, 20:38   |  #15  
ccc KINAŞLI ccc avatarı
Yıllanmış Üye
1,653 mesaj

yaw gelmedimi hay ben bu Chip'in arkadaş 3-5 sayfaya sığmayacak yazı yazdık gitmedi yaw 
offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff tekrar mı yazıyım Valla admını dövesi geldi ha

ccc KINAŞLI ccc
28-04-2012, 20:40   |  #16  
ccc KINAŞLI ccc avatarı
Yıllanmış Üye
1,653 mesaj

neyse tekrar yazacaz artık diycamde o yaıda bulunmaz yani bi daha offffffffffffffffff şimsi çok kızdım ha FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

dabbe1
28-04-2012, 22:27   |  #17  
dabbe1 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
2,665 mesaj

geri alınca gelmesi gerekiyordu... bende hep geri geldi ( son yazılanlar... )

ccc KINAŞLI ccc
28-04-2012, 22:27   |  #18  
ccc KINAŞLI ccc avatarı
Yıllanmış Üye
1,653 mesaj

Alın size fail :D

Bil gün ilk defa format atmaya aldım elime bi "Windows XP Professionel" Format CD'sini atacam format ama daha Biosun adını dahi bilmiyom o derece...

Yaklaşık 5-6 ay önce yani evimizde İnternet yok ve Chip Forumu hiç bilmiyorum bios nedir bilmiyorum daha ama bilgisayarda üç boot özelliği olduğundan hiç yabancılık çekmedim yani 3 boot özelliği derken şöyle

1st Boot Device: CD-ROM
2nd Boot Device: IDE-0
3th Boot Devive: IDE-1

yani CD'yi takıp yeniden başlatınca PC otomatik tanıyo ve yazı çıkıyo CD'den Onyükleme için bi tuşa basın... neyse bastım..
Geldi Windows kur bakıyom bakıyom bi türlü anlam veremiyom içiden diyom ki "Ne yapıyo Lan bu" Kahkaha neyse az sonra kendime geldim bi silkelendim bi baktım ekran siyah oldu aha dedim PC çöktü Kahkaha korkudan titrer bi vaziyatte 10-15 sn bekleyince "Windows XP Professional Kur" geldi oda biraz yükleme yaptı sonra Geldik Harddisk seçme bölümüne geldim asıl macera burda :D
Sonra biraz baktım anlayamadım tabi bilgisayarı kaybetmekten korktuğum için %50 şansımı kullanmadım onun yerine bizim binanın güzenlikisine sordum (sehircilere sorma hakkı) ona dedim ki Yasin abi şimdi ben ilk kez format çekiyom C:\ yemi çekiyim D:\ yemi :D oda dedi ki Format genellikle windowsu kuran kişi tarafından C:\ sürücüsüne kurulacak şekilde ayarlanır ama bu laf her ne kadar cezbedici olsada benim inadım var :D tamam C:\ ye kuracam ama D sürücüsünü biçimlendirmem lazım nasıl yapacam nasıl yapacam die düşünürken bi baktım altta bölümü sil :D neyse onuda sildim bide D:\ sürücüsü komplae kalktımı... Kazma sapı gibi kaldım ortada :D
Sonra üzüle üzüle C:\ sürücüsünü seçtim bir iki gün öyle idare ettim

Normalde benim harddisk 100GB ben kullanıyom 40GB :D :D :D
sonra bi gün tekrar istikrarımı topladım aynı evreleri yine yaşamak üzere tekrar Taktım CD'yi yeniden taktım rest attım bastım tuşa yüklendi yüklendi yine geldi aynı sahneye sonra D:\ bölümünü sildiğim yere bi baktım orda anlamsız sayılar üstüne geldim bi baktım bölüm oluştur :D :D
çok sevindim oluşturdum D:\ sürücüsünü tekrar bastım C:\ ye formatı oldu en sonunda sonra tabi biraz yeni windows abancı geldi
Eski windowsu "windows xp ultimate edition" du bende ona "windows xp professionel" kurdum sonra yorucu bi günün ardından ohh çetim tabi PC biraz gudurdu arka arkaya çift format yiyince :D
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) FAİL 1 (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Sonra yorucu bi günün arkasından bi müzik dinleyeliim dedim müziğin tekini açtım windows media player geldi baktım güzel güzel çalıyo çalıyo ama ben ne hikmetse bi halt duymuyom Kahkaha
Bi an 5+1'de sorun var sandım babama böyle böyle 5+1 bızulmuş dedim babam gitti uyduya taktı net net ses geliyo bu sefer şaşkınlık + korku + yusuf yusuf = ben denklemi çıktımı ortaya Kahkaha

Ertesi gün bi bilgisayarcıya gittik dialog aynen şöyleydi

Bilgisayarcı:
Efendim buyrun sorununuz neydi

Ben
Abi benim PC dut yemiş bülbüle döndü sustu konuşmuyo KahkahaKahkahaKahkaha format attıktan sonra konuşma yeteneğini yitirdi Kahkaha

Bilgisayarcı:
Bilgisayarınızdaki haporlör harici bi ses karınamı bağlı yoksa direkt anakrta mı?

Ben:
Wahat ??? Abi ses kartı ne ?

Bilgisayarcı:
Yani bilgisayarınızdaki hoparlörler tam olarak nereye bağlı
..... Her neyse özet geçyom çok uzun ....

Bilisayarcı:
Sizin ses kartı diriveri yüklediğiniz driverle uğraşmıyo buraya getirin sökelim ses kartının markasına bakalım driverinin internetten indirelim olsun

Babam: (birazda babam konuşsun yaw)
Bütün bunlar kaç para

Bilgisayarcı
20TL olur

babamın gözle faltaşı gibi açıldı Gülümseme bana baya kızdı

Bende sinirlendim hayatımda ilk defa PC'yi açmaya karar verdim ama nerden açılacağını bilmiyom yanlıştıkla arkadaki PSU'yu söymüşüm zor taktım Kahkaha neyse meğersem yanda kapat varmış açtım oldu ses kartını söktüm marka modeline baktım kağıda yazdım götürdüm bilgisayarcıya bunun diriverini idirin dedim indirip verdiler sonra götürdüm eve yükleyacem bi baktım bi tane daha var onun üstüne yükledim olmadı ikisii bir sildim tekrar sıfırdan kurdum ve en sonunda You Win !!!!!
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))FAİL 2 (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

İzmirlifare
28-04-2012, 22:58   |  #19  
İzmirlifare avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,391 mesaj
Alın size fail :D

Bil gün ilk defa format atmaya aldım elime bi "Windows XP Professionel" Format CD'sini atacam format ama daha Biosun adını dahi bilmiyom o derece...

Yaklaşık 5-6 ay önce yani evimizde İnternet yok ve Chip Forumu hiç bilmiyorum bios nedir bilmiyorum daha ama bilgisayarda üç boot özelliği olduğundan hiç yabancılık çekmedim yani 3 boot özelliği derken şöyle

1st Boot Device: CD-ROM
2nd Boot Device: IDE-0
3th Boot Devive: IDE-1

yani CD'yi takıp yeniden başlatınca PC otomatik tanıyo ve yazı çıkıyo CD'den Onyükleme için bi tuşa basın... neyse bastım..
Geldi Windows kur bakıyom bakıyom bi türlü anlam veremiyom içiden diyom ki "Ne yapıyo Lan bu" Kahkaha neyse az sonra kendime geldim bi silkelendim bi baktım ekran siyah oldu aha dedim PC çöktü Kahkaha korkudan titrer bi vaziyatte 10-15 sn bekleyince "Windows XP Professional Kur" geldi oda biraz yükleme yaptı sonra Geldik Harddisk seçme bölümüne geldim asıl macera burda :D
Sonra biraz baktım anlayamadım tabi bilgisayarı kaybetmekten korktuğum için %50 şansımı kullanmadım onun yerine bizim binanın güzenlikisine sordum (sehircilere sorma hakkı) ona dedim ki Yasin abi şimdi ben ilk kez format çekiyom C:\ yemi çekiyim D:\ yemi :D oda dedi ki Format genellikle windowsu kuran kişi tarafından C:\ sürücüsüne kurulacak şekilde ayarlanır ama bu laf her ne kadar cezbedici olsada benim inadım var :D tamam C:\ ye kuracam ama D sürücüsünü biçimlendirmem lazım nasıl yapacam nasıl yapacam die düşünürken bi baktım altta bölümü sil :D neyse onuda sildim bide D:\ sürücüsü komplae kalktımı... Kazma sapı gibi kaldım ortada :D
Sonra üzüle üzüle C:\ sürücüsünü seçtim bir iki gün öyle idare ettim

Normalde benim harddisk 100GB ben kullanıyom 40GB :D :D :D
sonra bi gün tekrar istikrarımı topladım aynı evreleri yine yaşamak üzere tekrar Taktım CD'yi yeniden taktım rest attım bastım tuşa yüklendi yüklendi yine geldi aynı sahneye sonra D:\ bölümünü sildiğim yere bi baktım orda anlamsız sayılar üstüne geldim bi baktım bölüm oluştur :D :D
çok sevindim oluşturdum D:\ sürücüsünü tekrar bastım C:\ ye formatı oldu en sonunda sonra tabi biraz yeni windows abancı geldi
Eski windowsu "windows xp ultimate edition" du bende ona "windows xp professionel" kurdum sonra yorucu bi günün ardından ohh çetim tabi PC biraz gudurdu arka arkaya çift format yiyince :D
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) FAİL 1 (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Sonra yorucu bi günün arkasından bi müzik dinleyeliim dedim müziğin tekini açtım windows media player geldi baktım güzel güzel çalıyo çalıyo ama ben ne hikmetse bi halt duymuyom Kahkaha
Bi an 5+1'de sorun var sandım babama böyle böyle 5+1 bızulmuş dedim babam gitti uyduya taktı net net ses geliyo bu sefer şaşkınlık + korku + yusuf yusuf = ben denklemi çıktımı ortaya Kahkaha

Ertesi gün bi bilgisayarcıya gittik dialog aynen şöyleydi

Bilgisayarcı:
Efendim buyrun sorununuz neydi

Ben
Abi benim PC dut yemiş bülbüle döndü sustu konuşmuyo KahkahaKahkahaKahkaha format attıktan sonra konuşma yeteneğini yitirdi Kahkaha

Bilgisayarcı:
Bilgisayarınızdaki haporlör harici bi ses karınamı bağlı yoksa direkt anakrta mı?

Ben:
Wahat ??? Abi ses kartı ne ?

Bilgisayarcı:
Yani bilgisayarınızdaki hoparlörler tam olarak nereye bağlı
..... Her neyse özet geçyom çok uzun ....

Bilisayarcı:
Sizin ses kartı diriveri yüklediğiniz driverle uğraşmıyo buraya getirin sökelim ses kartının markasına bakalım driverinin internetten indirelim olsun

Babam: (birazda babam konuşsun yaw)
Bütün bunlar kaç para

Bilgisayarcı
20TL olur

babamın gözle faltaşı gibi açıldı Gülümseme bana baya kızdı

Bende sinirlendim hayatımda ilk defa PC'yi açmaya karar verdim ama nerden açılacağını bilmiyom yanlıştıkla arkadaki PSU'yu söymüşüm zor taktım Kahkaha neyse meğersem yanda kapat varmış açtım oldu ses kartını söktüm marka modeline baktım kağıda yazdım götürdüm bilgisayarcıya bunun diriverini idirin dedim indirip verdiler sonra götürdüm eve yükleyacem bi baktım bi tane daha var onun üstüne yükledim olmadı ikisii bir sildim tekrar sıfırdan kurdum ve en sonunda You Win !!!!!
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))FAİL 2 (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

hahahah :D :D mutlaka çok uzun geldği için okumıyanlar olacak ama okuyun tam fail :D :D ne güldüm ya :D

aynen bende öyle idm 1 yıl önce.

İzmirlifare
28-04-2012, 23:05   |  #20  
İzmirlifare avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,391 mesaj

Xilance 350 watt psu ve ben...
ateş ile barut...

baktım elime para geçti dedim gidem quake psudan kurtulam. neyse gittim aldım geldım vatandan 350 watt psu. zaten bilgisayar 250 watt zor tüketir tdp de neyse...
aksam oldu müzik açtım klimayı açtım. ohh kopuyorum odada. sonra aklıma geldi.. psunun arkasında 230 ve 120 mi 125 mi ne vardı. 230 seçiliydi. merak ettim çalışırken makine 120 ye düşürdüm. baktım birşey olmuyor dedim hadi deva met müziğe...
aradan 10 saniye geçti... booom ben dışarda balon patladı sandım dumanları tadınca evde hassiiii..tir yanıyoruz diye bağırdım. odama anamla bababın koşmasıyla birlikte bilgisayar kapandı. odada göz gözü görmüyor o derece... sanki lastik yandı odada. evi uçuruyordun konulu azarı işittikden sonra ertesi gün vatana götürüp yusuf yusuf garantiden değiştirip montajdan sonra raahaat bir nefes aldım... sağolsunlar inceleme gereği bile duymadılar. inceleseler benim kazmalıgım oldugunu anlarlardı da neyse... demekki neymiş ?

Voltaj düşürmek tehlikeliiiymiiiiiisssss Kahkaha

Fail 4

ccc KINAŞLI ccc
28-04-2012, 23:41   |  #21  
ccc KINAŞLI ccc avatarı
Yıllanmış Üye
1,653 mesaj

:D :D :D

ccc KINAŞLI ccc
28-04-2012, 23:45   |  #22  
ccc KINAŞLI ccc avatarı
Yıllanmış Üye
1,653 mesaj
şaşkınlık + korku + yusuf yusuf = ben
KahkahaKahkahaKahkahaKahkaha

Son Düzenleme: ccc KINAŞLI ccc ~ 28 Nisan 2012 23:46
Kapalı Hesap (200174)
29-04-2012, 02:16   |  #23  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj
Alıntı: okankaan38  
boş boş durmasaydın bari kedicikle cs atsaydın asansörde
Kahkaha

İzmirlifare
29-04-2012, 09:09   |  #24  
İzmirlifare avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,391 mesaj

şuan o pisicik yanımda Kahkaha

ccc KINAŞLI ccc
29-04-2012, 11:07   |  #25  
ccc KINAŞLI ccc avatarı
Yıllanmış Üye
1,653 mesaj

Len İzmirlifare hep senin yüzünden PC elden gidiyodu ha... Kahkaha kafama soktun o.c oc. bilgisayar biosa girdim çarpan değerini yükselttim % değerini %25 ten %75 e çıkardım kaydettim çıktım bi baktım PC bağırıyo ambulans gibi tabi şaşkınlıkla bişi yapamadım baktım PC ben gidiyom elveda hayat diyo dur lan dercesine tuttum fişi bi çektim filimlerdeki ağır çekim sahneleri aratmatan bi vaziyette :D sonra ne yapıyım ne yaoıyım düşünüyom kafayı yiycem tabi bi yandanda sana kızıyom en sonunda dedimki dur ben öbür leptopu alıyım bi Chip'e soruyum aldım leptopu onunda internet bağlantısında sorun çıktımı giremiyom internete eee... bu sefer kazma sapı deil belediye kazığı gibi kaldım ortada :D :D :D en sonunda aklıma geldi saolsun kesko abim demişti bios bilini söktüm bi 5dk bekledim geri taktım bu sefer yine olmadımı ama busefer iki kere bipleyip bıraktı kendiğinden kapndı Kahkaha lan iyice sinirlendim söktüm pili çıkardım uğraştım iyice leptopla sonra geldim yine PC'nin yanına bi Besmele çektim bi Ayetel Kürsi okudum (bios pilini takmadan) bi Açtım PC'yi oldu lan en son D:\ sürücüsünü bulduğumda bile bu kadar sevinmemiştim :D
Haberin olsun hala bios pilini takmadım böyle daha hızlı :D :D :D
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) FAİL 3 (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((