General Mobile E-Tab 4'ü Pcye bağladım(PROGRAMSIZ)

Command23
02-09-2014, 04:55   |  #1  
Command23 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
122 mesaj

Beyler sonunda okulların dağıttığı tableti pcye bağladım gayet basitmiş önceden gelişmiş ayarlarda kurcalamıştım ve tablet ondan sonra hep siyah ekranda kalıp başlamamıştı sonra burdaki siteye sordum felan açılırken ses açma ve kapama tuşuna basıp güvenli modda çalıştırmıştım ve öle ayarları eskiye alıp düzeltmiştim tabletimi neyse şimdi aklıma geldi biliyorum gece saat 5 e geliyor sabahın 5 i Sinsi neyse aklıma geldi dedim bunu güvenli modda pcye bağlasam nolur diye tabi komple kapattım tableti açtım açılırkende ses açma kapama tuşlarına bastım başlatmadanda takmıştım usb kablosunu pcye sonra güvenli modda mtp olarak pc gördü ve şuan içindeyim hiç root atmaya felan gerek yok aslında cihaz yöneticisi felan burdan silinir aslında ama benim için önemli olan film atmak oyun atmak normaldede atıyodum airdroid programı ile aynı wifi ağından atıyordum ama yavaş oluyordu bu daha hızlı olur vede zahmetsiz sizinle paylaşayım dedim isteyen denesin şuan ben girdim içine herşey gözüküyor gizli saklı yok android klasörü felan hepsi var bu adım galiba tabletin sonu oldu çünkü içine girdik bee bilmiyorum belki çoğunuz bağlamıştır bile ama iyi oldu ya sonunda bağladım veledi Alkış