Gizmos: İnternetin eğlenceli yüzü

CHIP Online
23-11-2009, 14:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

İşte size kendi videonuzun yıldızı olma şansı: Eğlenceli site Gizmos ile tanışmaya hazır mısınız?

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/gizm ... eli-yuzu_16361.html

Resimlerle: İşte internetin en iyi 50 web sitesi...

İnternetin uçsuz bucaksız bilgi kaynağı olması, aynı zamanda eğlenceli bir yer olmasına engel değil. İşte yeni bir servis olan Gizmoz eğlenceye bizzat katılmanız için size oldukça ilginç bir yöntem sunuyor. Gizmoz ile kendi görüntünüzü de kullanarak, kendi sanal karakterinizi oluşturabilir ve videolarınızı hazırlayıp dilediğiniz sitede paylaşabilirsiniz.

Bir zamanların popüler e-kartlarına benzeyen Gizmoz, daha hızlı internet ve daha yaygın video teknolojileri sayesinde hareketli görüntüler oluşturmanıza olanak veriyor. Gizmoz ile neler yapılabileceğini görmek için önce sitedeki View bölümüne bir göz atmanızda fayda var. Burada daha önceden oluşturulmuş eğlenceli ve çok çeşitli örnekleri görebilirsiniz.

Kendiniz için bir video hazırlamaya karar verdiğinizde ise Create bağlantısına tıklayın. Ardından size sunulan hazır arka planlardan birine tıklayarak stüdyo kısmına geçebilirsiniz. Buradan ister hazır karakterlerden birini alın, isterseniz de webcam yardımıyla kendi görüntünüzü siteye yükleyin. İlerleyen adımlarda animasyonunuza ses veya metin de ekleyebilir ve ardından eserinizi yayınlayabilirsiniz.

Eğer Gizmoz ile neler yapılabileceğini görmek istiyorsanız şu adrese tıklamanız yeterli.


Tüm konu: Gizmos: İnternetin eğlenceli yüzü

Resimlerle: İşte internetin en iyi 50 web sitesi...

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Gizmoz'u nasıl buldunuz?