Glaxy S3 Sarj Sorunu

lastik57
05-08-2014, 10:43   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

Samsung Glaxy S3 Cihazımı Gold mağazalarından aldım, malum gold ürünlerini ithal edip kendisi çeviriyor. Bundan dolayı telefonda güncelle sorunu vardı bende salak gibi kendim download moduna alıp güncelledim şebeke sorunu oldu. Root felan derken düzeldi. Kullanıyordum bu sefer gece uyurken yanıma koyduğum su telefona dökülmüş sabah kalktım göl gibi olmuş, pirinç felan çalıştırdım dokunmatıkde sıkıntı vardı sadece oda düzeldi. Şuan tek sorun şarj telefonu kullansamda kullanmasamda 2 dakikada %1 den fazla şarj yiyor. Telefonda hiç açık uygulama yok olamaz, kapalı halde şarj ediyorum hatta. Günde 3 kez telefonu %100 yapıyorum yine yeterli olmuyor. Ve şöyle bişeyler var , işte bilmem ne isimli program çalışmayı durdurdu gibi hatalar var, format atıcam ama o root felan attılar onlarda tekrar sıkıntı olur diye atamıyorum. 

Teşekkürlerimle...

padisah
05-08-2014, 13:23   |  #2  
padisah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 178
2,190 mesaj

Garantiye götürmeni öneririm.
Bu arada " malum gold ürünlerini ithal edip kendisi çeviriyor." burada bahsettiğin çevirme işlemini biraz açabilir misin?

lastik57
05-08-2014, 16:47   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

Örnek veriyorum orjinal samsung ürününü Nijerya'dan düşük maliyete alıyor, ülkeye ithal ediyor, Türkçe diline çevirip kendi garantisi ile satıyor. Diğer yerlerden 100 TL daha ucuz diye almıştım.

Garantiyi aradım kargo ile cihazı, garanti belgesi ve faturasını getirin dediler.