Gmail'de silinen mesaj sorunu!

CHIP Online
28-02-2011, 14:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Belki siz farkında değilsiniz ama bazı Gmail kullanıcıları, büyük bir şokla karşı karşıya...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/gmai ... j-sorunu_25531.html

Resimlerle: Daha güçlü bir Gmail için 6 pratik ipucu

Bazı Gmail kullanıcıları, tüm e-postalarının, etiketlerinin, klasörlerinin, temalarının ve diğer kişisel seçeneklerin silindiğini bildiriyor.

Sorun yaşayan kullanıcılar, yeni e-postaları alabildiklerini ancak önceki görüşmelerini göremediklerini söylüyorlar. Google'a göre Gmail kullanan tüm kullanıcıların sadece yüzde 0.08'i bu sorundan etkileniyor.

Google forumunda bkishan adlı bir kullanıcı tüm e-postalarını ve klasörlerini kaybettiğinden yakınıyor ve hesabını nasıl geri yükleyeceğini soruyor. Bir başka kullanıcı ise 'e-posta hesabımdaydım. Hesabımı yeniledim ve e-postalarım, etiketlerim, kişilerim her şey yok oldu. Kapasitem yüzde 80'e ulaşmıştı, bununla ilgisi olabilir mi?' diyor...

Google, şu an sorunu gidermek için çalışıyor ve yeni bildirimleri App Status sayfasında paylaşıyor.

Tüm konu: Gmail'de silinen mesaj sorunu!

İzleyin: Google Maps'da devrim!

Resimlerle: Daha güçlü bir Gmail için 6 pratik ipucu

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Gmail hesabınızda sorun yaşıyor musunuz?

M.G.G
28-02-2011, 22:37   |  #2  
M.G.G avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,367 mesaj

Imkanı yok.Çünkü Gmailimi html görünümünde kullanıyorum daha hızlı oluyor :).Bide google hala sesimi duymadı.Google talka sadece emal görüntüleme özelliği eklesin.C+'dan bir sayfayı geçmeyecek kadar kod yazsan bile sadece epostayı gösterir :)